1. 1.
  Bir şahıs bana demiş bulunmaktadır. He gocundum mu Hayır ayrıca şunu da söyleyeyim daha önce bu sözlüğe kayıt olmadım vesselâm.
  -2 ... ehli sunnet
 2. 2.
  iftira atınca da orospu evladı oluyorsunuz. yapmayın.

  sizin kendi aranızda hem otuzbir çekeceğiniz hem de bunları abarta abarta konuşacağınız bir destek grubunuz falan yok mu?
  2 -1 ... noxeca
 3. 3.
  (bkz: eleştiri)
  2 ... eraslan5
 4. 4.
  eleştirmek ile hakaret arasındaki farkı bilmeli insan. lütfen insanlık öğrenin.
  ... forgiven me
 5. 5.
  vallaha bu uzun zamandır böyle kardeşim.

  alışırsanız ekime, alışmazsanız sikime kadar yolu var.

  otomatik olarak böyle...

  çünkü kemalist adam modern, dünya görüşü olan, kimseyi rahatsız etmeyen, elif-ba öğreteyim derken çocuk sikmeyen tipler olduklarından otomatik olarak eleştirince yobaz oluyorsun.

  ben hiçbir kemalist adamın yolda yürüyen kızlara sikmeye meyilli orospu evladı gibi baktığını görmedim.

  ama allah, din deyip, kızların götüne bakıp "ben zaten abdest alıyorum diyen ve atatürk"e küfreden" orul orul orospu evlatları gördüm.
  2 -1 ... minerva thetis
 6. 6.
  eleştirmek yobazlıktır zaten. sizlerin biz kemalistleri eleştirecek kadar beyniniz var mı peki? sizler made in çomaristan üretimi yobazlarsınız. sizlerde bizi eleştirecek göt yok.
  ... efendi hitler
 7. 7.
  şimdi ülkedeki aydın her insan kafası biraz çalışan her insan Mustafa Kemal Atatürk ün ne kadar da önemli şeyler yaptığını kabul eder ve laik bilimin yolundan sapmayan modern bir ülkenin huzur ve mutluluk getireceğini bilir.

  Hah işte buna kafası basmayan çomar, bu üstteki bütün insanları kemalist diyerek sanki çok aşırı bir düşünceyi savunuyormuş gibi bir isim takar...

  çomarlar sevinmesin onlarda bu kafa yok bu kafa fetöyü götünden kuklaya elini sokan kuklacı gibi kullanan abd da var ve o akıl etmiştir bu ist ile biten isim tanımlamasını...

  yani kemalist diyen çomar, abd nin projesinin ürünüdür diyebiliriz.

  Şimdi çocuk s.ken bunlar hırsızlık yapan bunlar. sanki bunlar hiç olmuyormuş gibi kalkıp kemalistleri suçlayan biri varsa.

  açık olarak yazıyorum. or...spu cocugunun tekidir. Hırsızın hiç mi suçu yok?
  3 -1 ... scorpioraptor