bugün

evet arkadaşlarım; herkes bilir ki ülkesini en çok sevdiğini söyleyen kemalistler, milli bayramları milliyetçilik ve kemalist kisvesi altında yatarak geçirirler.

bunları kutlamayı vatan millet meselesi sanıp, ekonomiye hiçbir getirisi olmadığı gibi fazlaca götürüsü olan bu bayramları garip garip marşlar ve saçma sapan oyunlar eşliğinde kutlarlar.

evet tüm bunlara ve bu ülkesini daha çok sevdiğini iddia eden beleşçi ve zararcı kemalistlere inat ben bugünde işimin başında duruyor bayram demeden, tatil demeden çalışıyorum ve vatanıma bir kemalist den daha çok yarar sağlıyorum...
23 nisanı kemalizm bayramı sanan gerizekalının eylemidir.
(bkz: 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı)
namaz kılarak geçirmek varken ne gerek var buna hiç anlamadım.
hayatını belli bir kesime ve bu kesimin ideolojisine muhalefet etmeye calışmakla geçiren gariban söylemi.Bir şey yapılacaksa bu inançları ve ideaları doğrultusunda yapılmalıdır.He ideali yoksa inancı yoksa sadece muhalifliği doğrultusunda fiiliyata geçebiliyorsa cidden acınacak haldedir.
normal aktivite.
ne içiyon len sen?
doğru önerme.kemalistlerin işi slogan ; bende atatürk vecizesiyle bitireyim başlığlı :

--spoiler--
meydan savaşlarında kazanılan zaferler, ekonomik zaferlerle perçinleşmedikçe tam bağımsızlıktan söz edilemez.
--spoiler--

allasen hangi kemalistin ağzından duydunuz bunu?
(bkz: vatan için yapılan fedakarlıklar)