bugün

çünkü ellerinde arkasına saklanacakları heykelden başka bir şey yok.

ne fikir ne ideoloji ne bişey...

zulümle, zorbalıkla, dayatmayla kimlik arayan tipler...

zavallılar...

sinesinde birleşsin sağa sola sapanlar,
kahrolsun hak dururken zorbalara tapanlar!
görsel
kemalistlerde heykeli sanat olarak görmekten başka bir merak yoktur. çok güzel bir sanattır, zordur, her insanın elinden gelmez. dünyanın her yerinde değer verilen bir sanattır ve değer verilen sanatçılar tarafından yapılır.

şimdi bunun üzerinden atatürk'e çamur atma zihniyetinde olan namussuzlar için olayın iki boyutu var;

birincisi; hiçbir arap ülkesinde heykel yok. peki ne haldeler? 27 islam ülkesinin patent başvuru sayısı bir tayland etmiyor. ki seks turizmi için bir merkez olmasına rağmen. heykel yapılırsa ne olur diyenler için söylüyorum, zihniyeti buna kadar daraltırsanız arap ülkelerinin hali ortada. sıradan bir arap büyük oranda çölünde yaşamayı mı tercih eder, bol heykelli italya'da mı? ne deriniz? heykelden ne olur elbette birşey olmaz. ama hiç olmadı mı da arap oluyorsun birader.

ikincisi; heykele put diyen organizma, sana sesleniyorum: ensar vakfında tecavüze uğrayan çocuklar için neden hassasiyet göstermiyorsunuz? dergah yurdunda ihmalden göz göre göre ölen o fakkir kızlar için? ümraniye devlet hastanesine 115 tane çocuk hamile başvurdu beyim. çocuk hamile. ulan biriniz de çıkıp birşey söyleyin. çok mu normal bu durum? çok mu güzel? bu ülkede bir saray var günde 1.8 milyon türk lirası harcıyor beyim. neredesiniz?

hobi olarak gene ahlaksız olacaksanız olun, ne diyeyim? neden buraya kusuyorsunuz ki bu ahlaksızlığınızı?
dincilerde ki hırsızlık merakı sorunsalı.
Yobazların algılama limitinin en fazla 1 eylemi algılamaktan ibaret olduğundandır.
Heykelden sonrası syntax error veriyor.
Hoş, bu mallar bu dediğimizide anlamaz.
Badeleyip resetlemek lazım.
Kemal surayada bir ataturk heykeli diksek oylarimiz artar mi?

Tabi efendim artar tabi zaten bunca sene ataturkun ismiyle buralara kadar gelmedik mi?

Sokakdan gecen izmirli kızımız . tayip dini kullaniyor tayip istifa.
güncel Önemli Başlıklar