1. ?.
  her fırsatta laiklik elden gidecek paranoyasına tutulan kemalist kardeşlerimizin laiklikten daha da önemli değerleri hiçe saymasıdır. yere düşen bayrağı eğilip almaya tenezzül etmezler. milli bayramlarda yerde bayraklar yırtık bir şekilde beklerken buruşuk muşambalar bakmaz bile.
  -4 ... bozok baykusu
 2. ?.
  beyni uyuşturulmuş, her konuda bilinçsiz olan güruhun bayrağa karşı bilinçsiz olması şaşırtıcı değildir.

  bilinç falan demişken akla "bayrak şereftir, şerefsizler ne bilir" sözünü getirmiştir. evet.
  11 -3 ... o bicim israr ederim
 3. ?.
  en son kazlıçeşme mitinginde görünen kemalistlerdir.
  9 -1 ... sessizdeydi duymamisim
 4. 1.
  Bayragi bir bez gibi gormelerinden ve milliyetci patlamalarda bir suc aleti gibi kullanmalarindan anlasilacak olandir. Kah bir eylemde ustune otururlar bir eylemde apo resmiyle yan yana sallarlarlar. Bunlara gore bayraga kirmizi rengini veren boyadir.
  7 -1 ... zogo
 5. 2.
  olmaz mı hiç cehapenin belediyelerinin izmire yaptığı tek icraat bayrak asmaları başka bir icraatları yok ki zaten dedirten yanlış önermedir. yol yapma bayrak yap diyor kılıçdaroğlu.
  8 -1 ... whitelionarda
 6. 3.
  (bkz: chp Hakkari mitingi)
  1 -1 ... turquesa
 7. 4.
  şüphesiz ki akepeliler kadar değildir.

  https://encrypted-tbn1.gs...Krsd-BikoeKGBFRpbKBIclz3Q

  kemalistlerde bayrak bilincinin olmaması

  kemalistlerde bayrak bilincinin olmaması

  bunlarda mı montaj????

  edit: ben o bayrak için seve seve ölürüm, sizin savunduğunuz zihniyet ise testis kanseri nedeniyle askerden çürük raporu alır... eksileyin arkadaşlar. karakterinizi bilelim.....
  2 -2 ... strummer
 8. 5.
  chp taraftarı -ki bizim ülkemizde bi partiye oy vermekle vermemek arasında ki ince çizgi bu- değilim lakin bir partide zaten bayrak bilinci genelde kendi bayrağıyla bütünleşir. sen chp de ki bayrak bilincini; akp mitinglerindeki özürdilerim akp klonlarındaki bayrak sallamalarla kıyaslarsan önce sözcüklerimle ağzına meksika soslu isot sürer sonra basuruna lokal anestezi uygular sonra da o parçacığını alırım. muhtemelen böylece düşünme gücünün yüzde doksanını oluşturan kısımdan yoksun kalırsın. fazla geriye gitmem sadece ilk bayrağın nasıl oluştuğuna giderim o okadar. eminim!? bu başlığı ekşi sözlüğün sol frame e bayrak yapan arkadaşın bu konuda bilgisi vardır. belkide kendisine önce bilincin ne olduğunu sormak gerek.
  2 ... onickihavari
 9. 6.
  en çok ağızlarından vatan millet bayrak lakırdılar çıkar. lakin savaş çıksa vatana satacak ilk onlardır. devşirme bunların hepsi.
  -2 ... uzunyolyolcusu