1. 1.
    insanı düşündüren bir sorunsal.. acaba Atatürk zamanında böyle mi emretti? Bilemeyiz. Evet..
    kemalistler teröristleri neden koruyor sorunsalı
    -3 ... dedeninkeli
  2. 2.
    Kansizlik, serefsizlik, haysiyetsizlik sizde hobi mi yoksa profesyonel olarami ugrasiyorsunuz ?
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  3. 3.
    kemalistler teröristleri korumaz. koyunlardan oy toplamak için söylenen saçma sapan bir akepe söylevi o kadar. cahille sohbeti kesmem lazım ama belki bi iki parça bir şey öğrenir okuyanlar diye yazıyorum huyum kurusun.
    2 ... abakussakal
  4. 5.
    kemalistler ile ilgili bir başlığa neden Erdoğan fotosu atıyorsun. hayır başka bir başlık aç orda konuşalım bu dediğini. evet.
    -3 ... dedeninkeli
  5. 5.
    okyanus ötesine teşekkür eden bu kemalistlerden bıktık gari. hele kırmızı bültenle aranan şeyhinin dizinin dibinde oturanları yok mu? yazıklar olsun.
    4 ... noxeca
  6. 6.
    kemalistler teröristleri korumaz. koyunlardan oy toplamak için söylenen saçma sapan bir akepe söylevi o kadar. cahille sohbeti kesmem lazım ama belki bi iki parça bir şey öğrenir okuyanlar diye yazıyorum huyum kurusun.
    ... abakussakal
  7. 7.
    ... abakussakal
  8. 8.
    Terorist koruyucusu denince ilk aklima en buyuk teroriste ne istese veren bir ................. geliyor otomatikman.
    ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 9.
    4 ... eddie gluskin
  10. 10.
    lan sizde beyin mi var da bunu düşünebileceksiniz?
    pkk-feto ile kucak kucağa ülke yönetenlerin böyle sorular sorması için ya beyinsiz olması gerekiyor ya da akp'li.
    (bkz: laf söyledi balkabağı)
    ... exlamabin