1. 1.
  Bu tutucu cemaat bilinenin aksine bir tarikat gibidir. Üyeleri ölümüne savunur hatasızdırlar birbirlerini tutarlar ülkenin çeşitli konumlarına makamlarına yerleşmişlerdir ama devletimiz hissettirmeden yavaş yavaş bu tarikatı temizliyor vatandaşlarımız rahat olsun.
  5 -5 ... sivil
 2. 2.
  fetöcü sıçmığıdır.

  len temizlenen birileri varsa o da sizsiniz.

  dahası diğer tarikatlar da boş geçilmiyor. yavaş yavaş başladı...

  (bkz: rte nin cemaat ve tarikatları tepelemesi)

  kemalistlere gelince... bizi hiç bir yerden söküp atamazsınız. geçin o ıslak rüyaları... bak, kumpas davalarında süründürülen çok sayıda askerimiz eski görevlerine geri döndü, dahası terfi aldı.

  anlamadığınız şu: hükümetin memlekette işleri yürütebilmek için bize ihtiyacı var. onca çabaya rağmen sizin kesimden hep mal yetişti, kalifiye insanınız yok. gelecekte de olmayacak...
  3 -4 ... rumeli71
 3. 3.
  kemalizm bi tarikatlık değil bir ideolojidir. sağ ve sol fikirlerin en mantıklılarının alınıp birleştirilmesinden oluşur. evet bazı aşırı dogmatikler vardır ama kemalizm yeniliğe her zaman açıktır.
  1 -1 ... mrkano
 4. 4.
  Bu tarikatın bir partisi vardır ismi herkesçe malumdur işte bu parti yıllardır aynı oyu alıyor ne yaparsa yapsın sabittir değişmez bu bile kitlenin ne kadar homojen tutucu bir kitle olduğunu kanıtlar.
  1 -2 ... sivil
 5. 6.
  Aynı zamanda en tutucu ve yobaz tarikatı olduğunu da eklemek gerekir.
  2 -2 ... bir istanbul beyefendisi
 6. 6.
  Kemalistler, Türk tarihini sadece Mustafa Kamal paşadan ibaret olarak görüyor ve Osmanlı nefreti güdüyorlar. Kendilerine çeki düzen vermelerini düşündüğüm grup.
  1 -2 ... cimbomlu yazar
 7. 7.
  Bitmesi imkansız olan tarikat. Görüldüğü gibi sözlükteki bedevi ve bedevileşmiş sentezcileri inim inim inletmektedir.
  1 -1 ... esfender36
 8. 8.
  Hay kemalistler dürtsün sizi.Ne kuyruk acınız varmış geçmişten.Ayrıca tarikat değildir o vatana gönül bağlılığıdır.
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik
 9. 9.
  Kendileri bile kabul eder tarikat olduklarını ayrıca vatana hizmet kisvesi altında gezi parkı gibi hainlikleride yaparlar bukalemun gibidirler ortadadır ama göremezsiniz ayık olun az.
  1 -1 ... sivil
 10. 10.
  Doğru bir söylem. Onlardan değilseniz size çok büyük bir nefretle bakarlar. Size küfrederler. Kalbinize zorla bazılarını sevme duygusunu sokmaya çalışırlar. Dogma deyince akla bunlar gelir ama sorsan bilimin yolundadırlar.
  -1 ... prensest