bugün

imanlarının hiç olmamasındandır..
kendine Müslüman deyip kilise misali aforoz edenlerin sorunsalıdır.

ulan ipneler bizim dinimizde var mı bunlar.

adam olun.
büyük put hubele tapmalarından dolayıdır.
kemalistim ama namaz kılıyorum, genelleme yapan küçük beyinler mesaj atsın.
kılanlardan daha çok müslüman oldukları aşikardır. Hırsız var, katil var diye bağırmaları bile vicdanlarının olduğunun ispatıdır. Ayrıca müslüman olmak zorunda da değildir. Ganj nehri kenarında şiva'ya tapabilir, özgürdür. Camileri sadece tuvalet ihtiyacı için kullanabilir. Sen namaz kıldın da bana faydası ne pezevenk sorusu sorarsa mal gibi bakarsın o yüzden dalganıza bakın. Biz ne hırsızları müslüman sandık..
Namaz kılınca ay şöyle çekte facebbok atayım düşüncesi olmadigindan.
işlerine gelmediği içindir yada islamı başka bir taraflarıyla anlayıp, başka taraflarıyla yorumladıkları içindir.
Sorunsal değildir, Eğer insanların inançları hür iradelerine bırakılmış ise bunu sorun etmek kimsenin haddine değildir.
islamı sevmedikleri için.

namaz onlar için cahil cühela işidir. Namaz kılan herkes yobazdır.
bütün Müslümanlar şakirttir.
Namaz kılmak zorunda olmadıkları için.

Aynı dayatmada, ben bazı dindarlar neden namaz kılmıyor desem hoş olur mu?

Kimseyi bağlamaz. Kemalistlere özgü durum değildir.
birçoğumuzun anneannesi babannesine sorulursa cevabı anlaşılacaktır klıyor mu kılmıyor mu.
bir çoğumuzun büyükleri bu tayfadan . kandırılmışlar diyebilirsiniz kurtuluş savaşını onlar gördü onlar yaşadı ve atatürke minnettarlar.
kemalistler namaz kılmaz diye bir sorunsal olmadığı için sorun yoktur. namaz kılmıyorsa sırf kemalist olduğu için kılmıyor diyemeyiz. dolayısıyla saçma bir önerme.
başını mı tutuyon denilesi hede.
cuma günü git bakalım camilere boş yer bulabilcen mi hem ayrıca kimse imanını kanıtlamak zorunda değil.
yolsuzluğu savunanlara hele hiç.
Sizene denilesi durumdur öteki tarafa gidince Kemalistler namaz kilmiyordu mu diyecen? Herkes önce kendine baksin kimseyi inancina irkina milletine mezhebine göre ayırmayın artik.
önce din iman gerekir, onlar rakı masasından kalkmayı becersin önce.
prensip olarak domalmıyoruz canım biz , kıps ♥
Çünkü gavurlar.
Kılıyor bir kısmı yav, karıştırmayın ateistler le laikleri!
En yakin arkadasimin babasi chpli ve hic namaz kacirmiyormus ama tabiki bu bir istisnadir genel hakkindada yorum yapmak bize dusmemistir.
gün geçmiyor ki bir cahil genellemesi daha gözümüze sokulmasın.
güncel Önemli Başlıklar