1. 1.
    islam düşmanlığı yapmak için

islam diyemedikleri için arap diyorlar

islam deseler çok tepki çekerler bu milletten oy alamazlar .

Akıllarınca kurnazlık yapıyorlar yer mi Anadolu çocuğu?

Bu çomar koyun vb diyerek aşağıladığın feraset ve basiret sahibi Anadolu insanı varya suya götürür susuz getir seni... ne sandın?

Edit : bu arada ara sıra asıl niyetlerini ağızlarından kaçırırlar.
    8 -8 ... isminiunutanadam
  2. 2.
    islam ile alakası olmayandır. araplar bile arapları sevmiyor iken türkiye cumhuriyeti vatandaşları neden sevsin ? ulan amerikası ingilizi gelip "aaa bak sünni sana ne diyor aaaa bak şii sana ne diyor" der demez birbirlerini gırtlaklamaya başlayan adamların nesini seveceksin ? hangi arap ülkesi rabbinin emirlerini peygamberlerin sünnetlerini takip ediyor ki islamiyete düşman oluyor onları sevmeyenler ?
    8 -5 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    sizin bildiğiniz anlamda kemalist değilim. arapları sevmiyorum. hatta nefret ediyorum. arapları sevmemenin sebebinin islamiyetle uzaktan yakından alakası olamaz. elhamdülillah müslümanım.

yemen'de okul otobüsüne atılan füzeler amerikadan alınan arap füzeleriydi. yemen'de ölen çocuklar müslümandı.

filistin'de osmanlı askerleri devriye atardı. filistin türk vatanıydı. halkı araptı. şimdi osmanlı'ya karşı ayaklanan tüm araplar eldeki topraklarını kaybediyor. masum çocuklar haricinde gram üzülmüyorum.

arabistan prensi bizim ülkemizde kendi vatandaşı olan gazeteciyi önce parçalatıp sonra eritti. gram üzülmedim.

arap tarihi ihanetle ve pislikle doludur. arapları bu sebeple sevmem.

siz de kanınızdan habersiz arap götü yalamaya devam edin. size de gram üzülmüyorum.
    7 -2 ... serdarsl06
  4. 4.
    yaradan neden bütün peygamberleri arap yarım adasına göndermiş? hiç ''düşündün'' mü?
    allah işi bilmiyor kullarını tanımıyor diyorsun o zaman.

sen arapları seven tek bir millet tanıdın mı? araplar diğer araplardan (farklı kabilelerden olanlardan) nefret eder?

siz çomarlardan başka bedevi taşağı seven yok bu dünyada çünkü haketmişlerdir.
    4 -3 ... dergah sovalyeleri
  5. 5.
    Bizleri kendi kültürleri etkisi altına aldığı ve asimile ettikleri için sevmiyorum.
    1 -2 ... kemalist fasizm
  6. 6.
    Gerçek müslüman onlarmış bilmem ne laf ediyorlar neden sevelim amk. Ayrıca onlar türkleri sevmez biz neden sevelim? Onlar kadar dansöz var mı be!
    5 ... furkancalavera
  7. 7.
    Araplar nankör ve aşağılık bir ırk olduğu için sevmiyorum. Bunun nedeni türkleri her defasında sırtından vurmuş olmalarıdır. Başka bir sebebi yoktur. Ben israil'lileri de sevmiyorum ama bunun nedeni Filistin'i vurduğu için değil, ortadoğu'da küçük amerika kurdukları içindir.
    2 -1 ... sivasli bey
  8. 8.
    pilavı elle yemeleri benim için yeterli neden.
    2 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    Arapları dünyada kendilerinden başka seven varsa gitsin bir akıl hastanesine yatsın.
    3 -1 ... flat head
  10. 10.
    Niye bu Dünya'da illa insanlar birbirlerini, din ırk, siyasi görüş olarak ayırıyorlar? Çok iyi Arap arkadaşlarımda var, çok iyi Kemalist arkadaşlarımda. Nedir yani amacınız ne? Herkesi aynı kefeye neden koyuyorsunuz anlam veremiyorum. Önemli olan insan olabilmek, insan! Irkmış, siyasi görüşmüş, dinmiş bilmem neymiş. Bunların hiçbirisi değil, vicdanlı olmak önemli olan!
    1 ... bir damla hayat