bugün

sizin bildiğiniz anlamda kemalist değilim. arapları sevmiyorum. hatta nefret ediyorum. arapları sevmemenin sebebinin islamiyetle uzaktan yakından alakası olamaz. elhamdülillah müslümanım.

yemen'de okul otobüsüne atılan füzeler amerikadan alınan arap füzeleriydi. yemen'de ölen çocuklar müslümandı.

filistin'de osmanlı askerleri devriye atardı. filistin türk vatanıydı. halkı araptı. şimdi osmanlı'ya karşı ayaklanan tüm araplar eldeki topraklarını kaybediyor. masum çocuklar haricinde gram üzülmüyorum.

arabistan prensi bizim ülkemizde kendi vatandaşı olan gazeteciyi önce parçalatıp sonra eritti. gram üzülmedim.

arap tarihi ihanetle ve pislikle doludur. arapları bu sebeple sevmem.

siz de kanınızdan habersiz arap götü yalamaya devam edin. size de gram üzülmüyorum.
Araplar nankör ve aşağılık bir ırk olduğu için sevmiyorum. Bunun nedeni türkleri her defasında sırtından vurmuş olmalarıdır. Başka bir sebebi yoktur. Ben israil'lileri de sevmiyorum ama bunun nedeni Filistin'i vurduğu için değil, ortadoğu'da küçük amerika kurdukları içindir.
Arapları dünyada kendilerinden başka seven varsa gitsin bir akıl hastanesine yatsın.
Niye bu Dünya'da illa insanlar birbirlerini, din ırk, siyasi görüş olarak ayırıyorlar? Çok iyi Arap arkadaşlarımda var, çok iyi Kemalist arkadaşlarımda. Nedir yani amacınız ne? Herkesi aynı kefeye neden koyuyorsunuz anlam veremiyorum. Önemli olan insan olabilmek, insan! Irkmış, siyasi görüşmüş, dinmiş bilmem neymiş. Bunların hiçbirisi değil, vicdanlı olmak önemli olan!
Yahudi oldukları içindir.
Bu özne yüklem uyumu gibi bir şey değil mi zaten? Sevmeleri garip olurdu.
Osmanlıya ihanet etmiş pezevenkleri niye sevelim. Bulgar yunan ermeni pezevenkleri de o yüzden sevmeyiz. Aq siz nasıl osmanlıcısınız osmanlının götüne pandiği atan kim var hastasısınız.
önümde can çekişseler kafamı çevirip bakmam bile.
sevilecek tarafları vardı da biz mi bulamadık.
Türk oldukları ve damarlarında kan olduğu için.
gerçekten de biz dışında bütün dünya araplara bayılıyor.

yani bir sevmek, bir sevmek o kadar olur. bütün dünya araplarla günah geceleri yaşıyor. "arabım arabım benim güzel arabım" ve hatta "arabım olmadan asla" gibi sanat eserleri ile aşklarını taçlandırıyorlar.

ulan petrol olmasa kim ne yapsın çöl bedevisini?
siyasal islamcı göt lalelerinden başka kimse Arapları sevmez bu ülkede. Arap ırkı başından beridir iflah olmaz, kavgacı ve asalak bir toplum olmuştur. Yakın tarihlerine bakınca bile bu gayet net anlaşılır.
Yahudilere bozguncu derler ama kendilerinden âlâ bozguncu, hilebaz, çıkar düşkünü yoktur ama bir o kadar da gelişmemiş ve salaktırlar. Çok kolay kaldırılırlar. Özetle sevilecek değil, sakınılacak canlılardır.
islam düşmanları oldukları için adamları derdi araplarla değil adamların derdi islamiyetle. sevmiyorlar islamı.
ülkelerle aşk mı yaşayacağız ki sevelim veya nefret edelim.

bireyler için geçerli olan bu iki fiilin siyasi anlamda kullanılması kadar abes bir şey yoktur.

bireye ait duygularla siyaset yapmaya kalkanların bir arpa boyu yol alamadıkları sözlükteki yazılarından bellidir.

arap emperyalizmi bir olgudur. bu olgunun farkında olmak için sevgi-nefret eksenin dışında olmak yeterlidir. arap emperyalizminin ülkemizi tehdit etmediğini kim söylebilir.

Bu tehdit yıllardır, gerçek müslümanlığın "arap müslümanlığı" olduğu dezenfermasyonu ile beslenmekte olup, "osmanlı müslümanlı"ğını her vesile ile kötüleyerek zihinlerden silmek istemektedir.
Müslüman oldukları için. Mesela müslüman olmayan arap esed'i çok severler.bunların derdi araplarla değil müslümanlarla.
zamanında çok sattıkları için sevmiyoruz. şimdi de sevmeyiz. abd ile 110 milyar dolarlık anlaşma yapıyor adamlar. amerika dediğin senin askerini öldüren teröristlere destek veriyor. siz o arapları severek aslında bizim askerimizin yüreğini daha çok burkarsınız.
Sevilcek bi tarafı mı var pis milletin yaaaa.
güncel Önemli Başlıklar