bugün

Münker ve Nekir adlı melekler tarafından kendisine Men Rabbüke? Ve men nebiyyüke? Ve ma dînüke? Ve ma kitabüke? yani Rabbin kimdir? Nebin kimdir? Dinin nedir? Kitabın nedir?” soruları sorulur. sorgulamada cevap veremezseniz direkt cehenneme postalanıyorsunuz. evet..
kemalistlere özgü olduğunu düşünmediğim anlardır.

sen müslümansin diye imanlı olmeye garanti mi aldın? son nefeste şeytan kısmını atlamışsın. imanını teslim etmemen için ciddi bir kondüsyon lazım. bulunma amacın milletin imanını sorgulamaksa yanlış yerdesin. o hayatını günahkar olarak sürdürür son zamanlarda bir tovbe eder tertemiz ya sen nerde olacaksin?
Arapçam yok, soruları ingilizce veya türkçe alabilir miyim dememle sonuçlanır.
kemalist mezara girince vip servis uygulanıyor.
bu sorulara cevap verebilen misal japon, hintli, perulu ya da tibetli var mıymış?
reisiniz bile dünya beşten büyüktür diyor. aktrollerin cennete geriye kalan herkesin cehenneme gideceği hayalini reisinize rağmen kurmaya nasıl cüret ediyorsunuz? yarın makarnanız kesilirse ağlamayın.
Hey Man! Can u repeat our questions in my language? I don't understand your fucking terrorist language!
gitmiş görmüş de oradan biliyor ya la sanki.

rabbim benim,
nebi ne lan?
din sensin
kitap da sana girsin.

diye cevap verilesi sorular silsilesidir.

aslında böyle sorular falan yoktur, işte bunlar kafayı yemişler cidden, konu o.

ben kemalist de değilim müslüman da orası ayrı tabi.
normal bir andan farkı yoktur çünkü değişik sorgular olacağına dair kesin bilgiler dini metinlerde bile yok.
o halde enreden biliyorsunuz, sorguyu, cezalandırmayı.
sallıyorsunuz, buna da bazı insanları inandırıyorsunuz.

şöyle bir haber var ama "onlar yeniden diriltildiklerinde, neden bizi uyandırdınız daha yeni uyumuştuk diyecekler"
(mealen yazdım tam cümle bu olmayabilir)
güncel Önemli Başlıklar