1. 1.
  deveyi brezilya olimpiyatlarına hazırlamanın daha kolay olduğu durumdur. bunlar laiklik, laiklik derler de başka bir şeyi duymazlar zira. evet.
  7 -7 ... fikir muhendisi fikri
 2. 2.
  anlatamazsın dostum hergun sozlukte atatürkçülerin çüküne oturmak için başlık açarsan siklemezler seni üzülürsün, bitap düşersin kıyamam sana siktir gitde ergenliğini yaşa lütfen hadi.
  2 ... ayteking
 3. 3.
  slav güllecileri gibi gülle atmaktan daha zordur. lafı anlatırsın lakin karşındakinin anlayabildiği kadar olduğundan dolayı anlatmazsın artık.
  1 -1 ... sonumuzhayirolsun
 4. 4.
  kendine müslüman diyen ama asılı şakirt bilgisiz cahil olana anlatmaktan kolaydır
  osmanlı gibi ecdadı vardır efendim durdurulmayan.
  1 -1 ... antikaw anarsist
 5. 5.
  boşa kürek çekmektir. idrak yolları enfeksiyon kapmış bir kemaliste laf anlatmak nafiledir.
  -3 ... gari0n
 6. 6.
  kabe ye secde ederken amerikaya domalan insana laf anlatmaktan daha kolaydır...*
  5 ... mataban
 7. 7.
  -bir dinciye laf anlatmaktan daha kolaydır.
  1 ... antikaw anarsist
 8. 8.
  Son derece kolaydir. Ama sakirtlerin mal mal tesbitlerinin ve dusuncelerinin dogrulugunu kabul etmesi mumkun degildir. Cunku sakirtler onlarin yerine dusunenlerin dusuncelerini yankilarken kemalistler dusunur ve dusuncesini soyler. Gerekirse eksileriyle artilariyla baska bir dusunceyle karsilastirir. Ama tabi bu dusunce versusunun vuku bulabilmesi icin karsisindakinin en az kullandigi organinin beyni olmamasi gerekir.
  1 ... giovanni troia
 9. 9.
  bir dinciye laf anlatmak kadar zordur. zira bunlar aynı bokun laciverti. kemalistler ile dinciler... hepsi aynı.
  -1 ... hayallerim vardi halbuki
 10. 10.
  kendi fikirlerini medeniyetin menşei sanan kemalistler, görüşleri eleştirildiği an medeniyetin kırıntısına sahip değildir. eleştiriye kapalı olan, eleştirildiği takdirde kezban moduna girip çirkefleşerek etrafına hakaretler yağdıran bu kemalistlere laf anlatmak zordur. anlatsan dahi anlatılanları algılayacak bir kafa ve dinleme nezaketine sahip bir insanlık lazım önce. ne demiş eskiler, "arif olan anlar." arif, anlayışlı demektir. şimdi arif kim lan? falan demesinlerde. *
  16 -4 ... o bicim israr ederim