1. 1.
    hayırlı taravestiler arkadaşlar...

bikaç gün önce başımdan geçen bu mülevves hadiseyi her ne kadar üzerimdeki travmatik etkileri nedeniyle ve bana yine inanılmaz hatta sanki ben gidip arı kovanına çomak sokmuşum hani kemalist travestiler çok iyi insanlarmış da tek suçlu benmişim gibi muamemelere maruz kalırım diye anlatmak istemesem de psikoloğumun tavsiyeleri üzerine kaçınmak yerine meselenin üstüne giderek sizlerle paylaşmaya karar verdim...

şimdi birkaçınız nutuklu darba maruz kaldığın gece üstünde ne vardı, gecenin bi vakti sokakta tek başına ne yapıyordun sen bunu hak ettin gibi ithamlarla zaten yerle bir olan moralimi daha da bozacaktır. öyleyse söyleyeyim baştan kardeşim, o gün üstümde öyle mini etek falan yoktu hatta makyaj bile yapmamıştım. üstümde cübbem, başımda takkem vardı bi tek yüzüm açıktaydı. hee iç çamaşırı giymemiştim içime ama dışarıdan belli olmuyordu hem burası modern bi ülke hatırlatırım yani kavun şapka kanunu falan vardı ama ne hikmetse milleti nutuk atarak darp etmeye yönelik herhangi bi yasa hiç çıkmadı yani! gecenin bi vakti de ne bok yediğimi hikayenin ilerleyen kısımlarında anlatıcam...

velhasılı salih'le üşümeyelim diye çiçeği burnunda karı kocalar gibi sarılmış, 2019 yılına dair planlarımızı birbirimize anlatıp hz ömer radıyallahu anh'ın adaletini hayal ederek içimizi ısıtıyorduk. bu arada doğalgaz arızalandı arkadaşlar aranızda evi müsait bayan yazarlar varsa bikaç günlüğüne salih'le beraber yanınıza sığınabiliriz, havalar birden çok soğudu amk sırf ısınayım diye aysun hanımı çağırıp sevişecektim az kalsın neyse ki eve ufo getirdiler şimdi önünde oturuyoruz ama abdest alamıyoruz buz gibi suyla. dolayısıyla baymak'tan tamirciler gelinceye kadar evinizin kapılarını bu mürşid-i kâmil evliya ve kıtta-i min gureba kedisine açarsanız makbule geçer.

her neyse, salih uyuduktan sonra parmak uçlarında balerinlik yaparak salona gidip gizli gizli nutuk okumaya başladım çünkü son zamanlarda atatürkçülüğe merak salmıştım. geçen günlerde fazladan nutuk'u olan emekli kemalist bi arkadaştan rica edip evde belden yüksekte bi yere koydum atamıza olan saygımdan dolayı. başta tam elimi uzatıp açacağım sırada bi güç bana engel oluyor gibiydi, ne zaman okuyasım gelse ya misafir geliyor ya da salih bakkaldan bişeyler istiyordu. sonunda üç gün önce sarı peruk ve mavi lens takıp okumaya başladım atamızın fikirlerini zihnime empoze edebilmek için hatta ayran içerken foto çekinip facebook'a koydum, rakı haramdı çünkü mecbur ayranla poz verdim ama koyar koymaz tinder'dan yüzlerce kalp geldi başı açık bayanlardan...

tam nutuk'un en heyecanlı yerindeyken bakanlıktan özel izinle aldığım güvenli hatta sahip, dinlenemeyen telefonum abe dale dasdale naciye naciye diye çalmaya başladı. bu hattı bacı destek hattı olarak kullanıyordum, bilirsiniz bacısal bazı sorunları olanlara çağrı başı 20.99 tl'ye destek veriyorum. siz de dilediğiniz zaman arayabilirsiniz, 7/24 hizmetinizdeyim. çünkü biz bacı sahiplerine efendi değil hizmetkar olmaya geldik!

etuuu: ben bacı destek hattından etu, nasıl yardımcı olabilirim?

gizli numara: şeyyy. benim bacıma şey oldu yani şey...

etuuu: ne oldu birader anlat da çözelim, hadi bak hat doldu millet bekliyor sırada ekmeğimize mani olma çabuk söyle.

gizli numara: ya nasıl anlatabilirim ki. utanıyorum çok, bi şeyler ters bacımda işte ne yapabilirim?

etuuu: şu an kız kardeşiniz yanınızda mı?

gizli numara: evet evet, selam ver hattaki abine bakim.

gizli bacı: merhabaaaaa.

etuuu: heee durum ciddi gibi baksana selamün aleyküm demedi. bi bacınızı kapatıp tekrar açın.

gizli numara: nasıl yani, anlayamadım ki.

etuuu: ya türbanını tak, sonra geri çıkar işte.

gizli numara: evet, yaptım yok düzelmedi hala.

etuuu: neyse adres ver, bizzat gelicem kız kardeşini tamir etmeye. yalnız 999.99 tl fatura keserim he parayı hazırla.

gizli numara: tamamdır. falih rıfkı atay caddesi, ..........

bir an olsun beklemeden, sessizce evden çıkıp verilen adrese doğru yürümeye başladım. gecenin o vakti minibüsler çalışmıyordu bu yüzden metrobüse binmek için e-5'e çıkacaktım. ağır ve paranoyak adımlarla yürürken böyle yedi sekiz tane kapkara gölge gördüm de şehri karabasanlar işgal etti sandım. meğerse bizim mahalledeki dergahın şeyhi karılarıyla beraber misafirlikten dönüyormuş. yine de yolumu değiştirip, hiç selam falan vermiyim dedim çünkü çarşaflı bacısını bana vermeye çalışıyordu ki bi keresinde o kızı kalp gözümle çarşafsız görüp bayılmıştım. mecazi anlamda kıza bayılmadım ama bizzat bayıldım çünkü yunan mitolojisindeki gorgonlara benziyordu neyse ki o beni görüp taşa dönüştüremedi. o açıdan çarşaflı insanlara önyargıyla yaklaşmayın belki de saklanması gereken şeyleri saklıyorlar yani onlar sizin gibi minicik eteklerle bacak şov yapacak kadar şanslı olmayabiliyorlar...

şeyhle karşılaşmamak için yolumu uzatınca istanbul'un tekinsiz karanlık sokaklarında buldum kendimi. öyle bi ruh hali içindeydim ki sanki birileri arkamdan kalçalarımı sıkıyor vücudumun çeşitli yerlerinde bıçaklanmışçasına acılar hissediyordum. neyse ki takkem karanlıkta ateş böcekleri gibi parıldayıp etrafa nur saçarak önümü görmemi sağlıyordu. fener balıkları gibi yürürken uzaktan böyle elinde kocaman sopalarla bekleyen iki kişi gördüm belalı tiplere benziyorlardı o yüzden hemen telefonu elime alıp mitçiymiş hani gizli görevdeymiş gibi rol keserek yürümeye başladım ki içlerinden biri bana seslendi, dönüp bir baktım ki aaaamanann alllllahhhhhh'ımmmm!!!

kemalist taravesti 1: hişşşt yakışıklı sikişek mi?

etuuu: annecim o nasıl bi kötürüm kante aman tanrım dalgası...

kemalist taravesti 2: gruba var mısın şeker şeyh? çok tatlısın ayol sevdik seni uzaktan gördük de.

etuuu: siğ hiş... öhöm öhöm. siz hiç utanmıyo musunuz ulan gecenin bi vakti taravestilik yapmaya he?

kemalist taravesti 1: aa biz sana insan gibi sikişme teklifi ettik, para da almayacaktık seni beğendiğimiz için ne biçim konuşuyosun sen heee saygısız!

etuuu: ulan salmışınız dışarı dalgayı uzaktan sopa sandım allah'ın belaları felç mi kalayım sizinle sikişip. tamam eyvallah büyüğümüze saygı duyarız da sokun içeri geri bi kaza çıkacak bak.

kemalist taravesti 2: ahmeeet, çabuk indir kafasına şunun bak bu bizi şikayet falan eder çok agresif çıktı. alt tarafı sikişecektik sanki ne var heheheh.

içlerinden biri böyle deyince bi baktım arkamdan üçüncü bi taravesti çantasından kalın bi kitap çıkarıp üstüme doğru koşmaya başladı, hemen cebimden misvakı çıkarıp expecto patronum diyecektim ama büyücülüğe girer diye misvakı onların sopa gibi dalgalarına karşı koyabilmek için savurmaya başladım. dakikalar boyunca mücadele ettim namusum için, ama sonunda misvakımı kırdılar; kendimi savunacak bişeyim kalmadı o ara hepsi nutuklar atarak bana vurmaya başladılar ''pis takkeli git bu ülkeden cumhuriyeti yıkamicaksiniz! nutuk okumak senin neyine ulan şerefsiz!'' falan diye her yerime nutuk attılar. öyle çok vurdular ki bi zaman sonra hissetmemeye başladım.

gözlerimi açtığımda hastanedeydim, her yerim ağrıyordu böyle resmen kemalist ideolojinin altında ezilmiştim. her şey o telefon bile başından beri planlıydı, sırf beni tongaya getirebilmek için yapmışlardı bunu. oysa ben atatürkçü olacaktım, atam ta ta ta tam deyip atam kalkacaktı ben yatacaktım ama günümüz kemalistleri muhtemelen evime yerleştirdikleri gizli kameradan nutuk okuduğumu görüp buna engel olmak istemişlerdi...

o edebiyatçı Kemalist travestilerden şikayetçi olmadım çünkü bu işin peşine bizzat düşecektim. şu zamana dek gül gibi geçinip gittiğim Kemalistlerin bana saldırmalarının asıl sebebini öğrenmek zorundaydım. hem olay duyulsa ak takkeler kanaat önderlerinden birine yapılan bu kalleş saldırının hesabını sorardı. tek yaptığım taburcu olur olmaz evimdeki Nutuk'u öpüp başıma koyduktan sonra müjdat gezen sanat merkezi'nin önüne bırakıp kaçmak oldu...
    21 -24 ... etuuu
  2. 2.
    Orospu analı ve kahpe bacılı sözlük trollerinin darbına uğramaktan iyidir. En azından kemalist travestiler daha adamdır.
    9 -5 ... sigara icmiyorum
  3. 3.
    kemalist travestilerin nutuklu darbına uğramak
    11 ... intensivecare
  4. 4.
    Umarım Laiklik adam olmaktır falan diye dolaşan kemalistlerden değillerdir. Yoksa çelişkili oluyor biraz ehehehe.
    3 -5 ... hepinizi sevmiyorum
  5. 5.
    Ensar vakfı müslümanlarının tecavüzüne uğramaktan yeğdir. Şimdi yallah emniyete.
    5 -5 ... ustegmenin postasi
  6. 6.
    kemalist travestilerin nutuklu darbına uğramak
    6 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Kafasına kafasına vurun ki azcık bişeyler öğrensin nutuktan ibinenin çocuu.
    ... vigilante8
  8. 8.
    Bir gece için 1000 tl para istiyorsun ve metrobüs kullanıyorsun taksiye binsen bunlar gelmezdi başına.

Bir gencin başına cimrilikten gelen talihsiz serüvenler dizisi.
    1 ... yaz yaz yaz geldi
  9. 9.
    kemalist olmadığı için mi yoksa travesti olmadığı için mi üzüldüğü ve hayıflandığı belli olmayan yazar beyanı.
    1 -1 ... noxeca
  10. 10.
    sanırsam dinci bir travesti, müşterilerini elinden alan

raakiplerinden şikayetçi.
    3 -2 ... timur cengiz hulagu