bugün

Sahibi böyle tokatlıyorsa, iti kimbilir nasıl tokatlar...
Efendinizi bileceksiniz, karşısında it gibi eğileceksiniz.

görsel
seri olanı makbuldür.*
gel kaldırdım çavuşu, tokatla hadi.
Korkak piçin tekisin dedelinkeli. Sana açık adres verdik. Adam olsan sen de yazardın. Daha utanmadan yazıyon sikik. Sen de ne yürek var ne onur.
edit: bu kadar kin ne nefret entrysi girenler çaylak yemesin ben yiyeyim. Yapacağınızın modluğu sikiyim. Bir daha da burada yazmam zaten. Harcadığım zamana yazık. Gün gelir bu yılanlar size de dokunur. O gün geldiğinde etrafınızda kimse kalmayacak. Ben de size su veren itfaiyenin hortumunu sikecem.
(bkz: kes lan fetöcü)
bu ülkeyi kemalistler kurdu.
yıkmaya calışan da fetöcülerdir.
15 temmuzda size tokadı ömer halisdemir gibi kemalist askerler vurdu.
şimdi siktirolun gidin.
kıymayın efendiler.
bilhassa osmanlı tokatıyla süper oluyor .

osmanlı tokatını hiç sevmezler hele yemeyi hiç ama hiç sevmezler çünkü .

durmak yok osmanlı tokatına devam kardeşim .
aslen atatürk üzerinden tokatlamak istersiniz ama tokatlayacak bir şey bulamazsınız, g*t ağrınız biraz da bu yüzdendir.
El yumrugu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanirmis. Sen kemalist falan tokatlayamazsin hadi cavusu tokatladiysan git yat şimdi.
ele zarar vermeden yapılması gereken.
hep yapmak istediğim şey.
Anca siz benim çavuşu tokatlarsınız ak takkeli gençler.
Ota boka tepki gösteren tiplere yapılmalıdır. Sus ve müslümanlara biat ed.
seçimlerde hile ile tokatlamaktan bahsediliyorsa elbette yıllardır güzel tokatlıyorlar bunu islamın arkasına sığınarak.fakat fiziki tokatlamadan bahsediliyorsa daha öylesini ne gördük ne duyduk ne de yapabilecek birilerine şahit olduk.
zaman zaman insanda rahatlama yaratır. lakin ülkemizin kurucusu ulu önder atatürk sempatizanlarını gıdıklama işlemidir.
fetöcü aranıyorsa burda bir sürü ömek mevcut.
El yayıyla egzersiz yapmak gibi bir şey.
Gündeme gelmemesi gereken bir başlık.
son yıllarda artık hiç zevk vermeyen eylemdir. azınlık kesimi rahat bırakın.
görsel
görsel
Tanzim satış noktalarına bakarsak tokatlanan kemalistler değil çomarlar.
insana değişik bir haz veren eylemlerden biridir. evet..
gece gece iyi gider şimdi. sokakta bir iki ayyaş yakalıyımda tokat manyağı yapıyım.
Basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek bir zarar varsa takibi şikayete bağlı bir suçtur.