1. 81.
    tek yeteneği safkan türk olarak doğması olan ırkçı yazarımsı.
    3 ... crownguard
  2. 82.
    y-chp ve hdp konularında kendisine katıldığım yazar. Ama vatan partisini gerçek kemalizm olarak görmesi çok komik ve saçmadır.
    4 -4 ... sivrisinek terbiyecisi
  3. 83.
    Vatan partisi'ni değil hepar'ı gerçek kemalist olarak gören yazardır. Ama hepar artık olmadığına göre muharrem ince'nin kuracağı partiye üye olup ona elimden gelen her desteği vereceğim.
    5 -4 ... kemalist teorisyen
  4. 84.
    Dini konular hariç hemen hemen çoğu konuda aynı düşündüğüm yazar.
    3 -4 ... skrtyyu
  5. 85.
    Gerçek ulusalcı yazar.
    3 -3 ... ekonovich
  6. 86.
    trakya gibi vatanseverlerin bol olduğu yerden çıkıp uludağ sözlükte yazar olan vatansever yazar.
    3 -3 ... dynamike
  7. 87.
    kendini ifade etmekle alakalı sorunları var bence, yoksa düşünceleri yanlış değil. en azından siyasi konularda.
    1 -3 ... kinamiyo takao
  8. 88.
    Elinden gelse insanların kafataslarını ölçtürecek kapasitede ırkçı, devlet faşizmi yanlısı, demokrasi düşmanı bir klavye ergeni, perinçekçi faşist.
    Bir solcu olarak statükocu ve beton kafalı Atatürkçüleri de pek sevmem, ülkeye bir faydalarını da görmedim ama şu güne kadar bu kadar dar kafalı bir atatürkçüye rastlamadım.

Şükür ki kılıçdaroğlu başkanım chpde bu ve bunun gibi tuzukuru tiplerin kökünü kuruttu, ezilen kesimi oynuyorlar şu an.
    5 -3 ... kilicdaroglu yurekli richard
  9. 89.
    kimsenin kafatasıyla işi olmayan, kendisi bile etnik olarak safkan bir türk olmayan yazardır. ama kendimi %100 orta asya türkü hissediyorum doğrudur.

ayrıca sizin gibi seyit rızacı olmaktansa varsın statükocu faşist olalım sorun değil.
    3 -3 ... kemalist teorisyen
  10. 90.
    Durmadan aynisini soyluyor yani gercek chp sag partiymiş, butun siyaset bilimciler, medya ve siyasetciler, profesorler tersini soylerken, bu durmadan kafa karıştırmak istiyor. Yani durmadan yanlışı soylemekte israr eden sozlukten şutlanmamasınıda anlamiyorum gerci yine yuzsuz 5. Defada nick degiştirir.

Yani tek derdin kemalizm tekrar faşizme dönse ne kazancan? Gecen suriyeli dilenen cocukları doven polisler yine aklima geldi. Bu kadar arsızlık gormeden Rahatlamicak boyleleri.
    3 -9 ... hercool