1. 1.
  Kemalistlerin ve vatana millete sevgisi saygısı olanların haklı olarak bulundukları bu topraklardan s.. Olup gidebilirsiniz mesela. Mensubu olduğunuz varlıkların (ismini dahi zikretmek istemediğim bir takım vatan haini örgütlerin) sizin için (varsa) kurtardığı topraklarda yaşayın, bizde sizden kurtulalım.

  Ayrıca birkaç önemli isim üzerinden milliyetçilik kasmaya çalışmayın. Biliyoruz ki siz ve gibilerinizin vatan ile millet ile işi yok. Sizin işiniz insanları kutuplaştırmak, bölücülük yapmak, ülke aleyhine ne yapabilirizi düşünmek. Yoksa sayın cumhurbaşkanımızın bile saygıyla bahsettiği mustafa kemal atatürk ve diğer ordu mensuplarına saygı gösterenlere bu tarz yaklaşımınız olmaz, yıkıcı değil yapıcı olurdunuz. Ne yaparsanız yapın, nafile..! Bu ülke kurucusu ve şuan ki bekasını sürdürenleri ayıramayacak, ülkeyi kaos a sürükleyemeyeceksiniz.

  Ben sizin gibileri tespit edip, gerekenin yapılabilmesi için elimden geleni yapacağım. Lütfen varlıklarınızı sürdürün ki işimiz kolaylaşsın..

  Edit: Detay...
  5 -6 ... niqo
 2. 2.
  Dinlemek ve anlattığını kavramak zira lazım olacaktır. Ufkunuzu 2 katınada çıkarabilir.
  2 ... kentswich
 3. 3.
  Ayetel kursi oku sen, biliyorsan tabi. Okunuşunu değil elbet anlamını. Papağanlığın bir değeri yok.
  ... uflek
 4. 4.
  donsuz dinci saldırdığında ne yapacaksınız

  aynısını yapın.
  1 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  toplumu tamamen dejenere etmesine ramak kalmış ümmetçi tayfa, en güçlü dönemlerinden birinde yani şeyhlerin, ulemaların her yerde türediği zamanda bile kemalist saldırınca bir şey yapamamış sen kim köpeksin de kemalist saldırdığı zaman bir şey yapabileceksin.
  1 -1 ... septik sigara
 6. 6.
  eğer kemalist diye olmayan beynince dalga geçtiiğin zümrenin sabrı taşıpta saldırmaya kalkarsa zaten birşey yapmak için artık geç kalmışşsın demektir.... Yunanlılara, fransızlara, italyanlara, ingilizlere, ONLARIDA bulamazsan sarıklı dedene sor duydukları göt korkusunu, onlar anlatırlar sana...
  2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 6.
  Besmele çekip dua edin.
  1 ... haylaz sirin
 8. 7.
  kemalist diye terim olmayacağından geçersiz sorunsal.nasıl ki fethullahçıya fettullahist denemez,atatürkçüye de kemalist denemez.
  ... deli anlamindaki de
 9. 8.
  kemalist size saldırırsa vatan haini, düşman askeri ya da şeriatçı yobazsınız demektir.

  denize dökülmeden ya da yağlı ilmek boynunuza girmeden kaçmaya bakın.
  mesela fetöcü hainler yunanistan'a kaçtı, onlar gibi yapabilirsiniz.
  4 ... antik sarapci