1. 1.
    normal insan beynine göre %95 oranında daha küçük olan bir beyindir. yazık la.
    5 -7 ... ortambozan
  2. 2.
    Varsayımsal olarak Akp'ye liberal demokrat diyenlerinkinden daha büyüktür.
    Varsayımsal olarak diyorum çünkü ortada bir araştırma sonucu vs. olmadığında, kör cahil olmayan insanlar kesin konuşmaktan kaçınır.
    3 -4 ... strawberry blonde
  3. 3.
    asıl kendisi vatan hainidir.
    1 -3 ... tarz
  4. 4.
    ayrıca akp'nin liberal demokrat bir siyasi parti olduğunu anlatmanıza rağmen idrak edemezler. ve hiç utanmadan bunu ayan beyan dile getirirler.

doktrin okudun mu diyorum. cevap yok. hayatında hiç ab ilerleme raporu okudun mu diyorum. cevap yok. müslüman mısın diyorum. cevap yok.

sonra da "bana cahil olduğumu kanıtla" diyor. şimdi buraya gelip çemkiriyor, bu ne pişkinlik yahu.
    1 -1 ... ortambozan
  5. 5.
    Bir insanin beyninin bir kismini cikarilmis olmasina inanan hirtlar bunun ornegini olustur.

Ulan en ufak ilac bile kobay uzerindd denenirken boylesine buyuk, hayati bir organi ikiye bolup oturup seyretmek ve buna inanmak ne buyuk ahmakliktir be aminakoyim.
    -1 ... bywolf
  6. 6.
    incelenmesi gerekir. nasıl zamanında kemalistler kafatası ölçmüş, gün gelecek bu kemalistlerin kafasının içi de incelenecek. var mı yok mu diye. at fav a bekle.*
    2 -2 ... hippopotomonstrosesquipedalian
  7. 7.
    artık entryleri okumadan yorum yapıyorum. çünkü hakikaten beyin taşımayan bazı mahluklarla kesinlikle aynı kategoride yaratılmadığımızı ve üstünlüklerim olduğunu biliyorum! * *
    gerçek bir atatürkçü veya kemalist "ne şekilde ifade etmek hoşunuza gidiyorsa" zaten birçok fikrin üzerinde düşünebilen insanlardır. ve amacı birilerine kendi fikrinin ve amacının diktasını yapmak değildir. sadece olmuş olanı, olanları ve olabilecek olanları anlatır, gerisini size bırakır. kimse atatürk'ü sevmek zorunda değil.

ama bir gerçek var ki insanlığın ve insanlığımızın gereği hizmet edene izzet etmektir. o yüzden bu adama saygılıyız. en azından bir atatürkçü olarak benim düşündüklerim bunlar. başka ne der, ne söyler bilmem.

ha ayrıca ucuz genellemeler yaparken rumuzlarınızın olması sizin için bir avantaj! bunun farkında olduğunuz için insanlar hakkında rahatlıkla hüküm verebileceğinizi ve bu hükümlerin genel kabul göreceğini zannetmekte maalesef zavallılığınız.

saygılar.
    2 ... minerva thetis
  8. 8.
    incelenmelidir. evet..
    -2 ... hippopotomonstrosesquipedalian
  9. 9.
    Kemalist ile beyini aynı cümle içinde kullanmayın rica ediyorum.
    3 -3 ... frekans
  10. 10.
    güldüren söylemdir.

(bkz: yaran başlıklar)

özellikle "beyin" kısmında koptum.
    1 ... aglama duvarinda gulesim geldi