bugün

Bu ulkede istikbal ve istiklalin tehlike altında yasiycak olan daha çok sensin ben en fazla 6 sene sonra sınavını kazanıp mesleğimi amerikada icra edicem sanada insalah o yepyeni sıfır hastanelerde belediyenin baytar ekibi bakar kardeşim.
çocuk tecavüzünü destekleyenlerin sempatizanı makarnacı yazar beyanı.
"kemalist laik ve solcu" olmaya gerek olmadan, vatanını seven, evladının geleceğini düşününen her Türk'ün yaşadığı hissiyattır.

bu hissiyata sahip olmamak nasıl övünülecek bir durum haline geldi, onu anlayamıyorum doğrusu.
var olan çaresizliktir, kızmaya gerek yok.

ohal süreci zaten piyasayı mahvetmişken, bir de bu buhranlı dönemde başkanlık kavgası ile gerdiler piyasayı.

doların akıbeti meçhul.

yarın ne olacağız belli değil.

ve elden hiçbir şey gelmiyor.

"dolar artarsa artsın elalemin parasından bize ne?" diyen gazeteciler var bu ülkede. ulusal çapta satış yapan gazetelerde kendilerine ait bir köşeleri var ve bunları yazarak belki de on binlerce lira para kazanıyorlar.

"ekmeği, peyniri dolarla mı alıyoruz" diyen vatandaşlar var.

bunlar çoğunluğu oluşturuyor ve akıbetimiz bunların akıllarını başlarına alarak gerçekleri görmesine bağlı.

daha ne kadar çaresiz olunabilir ki?
ulan harbiden malsınız! şurada size o kadar değerli bir eleştiri getiriyorum ki sizler buna bile saçma sapan muhalefet oluyorsunuz.

aman neyse, sizden akıl bekleyende kabahat!
hitleri, saddamı çok çabuk unutmuşsunuz. tarih diktatörlerin sonunu yüzlerce kez yazdı ve hepsi aynı sonla bitiyor.
(bkz: entri nick uyumu)
Ona devlet bahçeli nin katkılarıyla MHP tabanını da ekle.
görsel

çok değil bir kaç sene içerisinde g.tünde ayı bağıracak olanların içerisine düştükleri yanılgıdır. adalet bir gün herkese lazım olacak unutmamanız dileklerim ile..
Olsun birader biz böylesini seviyoruz.
inanın sizlerin içinde bulunduğunuz çaresiz ve acınası duruma hiçbir zaman düşmek istemezdim.

sevmediğiniz ve hatta nefret ettiğiniz adam, yani recep tayyip erdoğan başkan oluyor ve siz hiçbir şey yapamıyorsunuz.

anlıyorum canlar sizi ama bunun sorumlularından birisi de sizlersiniz.

halkı aşağılayan, tepeden bakan insanlara aydın dediniz destek verdiniz, halbuki o zamanlar "kardeşim sen kimsin ki ak partili de olsa aptal deme edepsizliğini kendinde buluyorsun" diye muhalefet olarak bu insanlara yüz vermeyip, üzerine ağzının payını verseydiniz şuan durum çok farklı olurdu.