bugün

Batının ahlaksızlığını benimseyen, bir dişinin yaptığı komik bir eylemdir.

Sürekli Rakı içen,günde en az 3-4 erkek ile beraber olan,açık giyinen bir kız kimseye ahlak eğitimi veremez.o kadar.
Başlık sahibinin ahlak kurallarını önemsemeyen hanımkızımızdır. Ahlak kurallarını genellikle toplum ve çevre koyar. Ancak insan kendi ahlak kurallarını oluşturabilir. Rakı içmeyen, her gün 3-4 erkekle takılmayan görünürde genel ahlak kurallarına uyan hanımkızlarımızın arasında, enseste varan ilişkiler yaşamış olan ya da o toplumdan kurtulduğu dönemlerde her şeyi yaşama açlığını giderip, tekrar o çevreye döndüğünde maskelerine tekrar bürünen kızın yanında melektir.
kaç defa söyledim şu kemalist kızlara muta nikahından, cariyelerden, bademlemeden, muska yazan hocalardan, kuran kurslarındaki tacizlerden, cocuk yaşta hamile kalan mürit kızlardan, yaşlı müminlere parayla satılan çocuklardan bahsedin diye. bunlardan bahsedersen sıkıntı yok diyorum.

ama onlar ne yapıyor? varsa yoksa rakı...
6 yaşında ki çocuklara göz koyan şerefsizlere dert olmuştur.
hacı hocaya amı götü verenlerden, çocuklara sulananlardan, karılarını liderlere peşkeş çekenlerden daha iyi ahlak dersi verendir.
(bkz: laf söyledi bal kabağı)
insanı güldüren bir eylemdir.

Ya buna ahlak'ın anlamını sorsak,telefoncuğundan mesajlaşmış gibi yapıp tdk sitesinden arar.Ne ahlakından bahsediyorsa artık.hahaha.
gördüğü her kadına sulanan, belki bir köpeğe, bir eşeğe hatta bir damacanaya bile hallenip daha sonrasında ben sonuna kadar müslümanım diyen önündeki sopaya asla sahip çıkamayan ama açık kadınlara "günah kapansınlar" diyen ahlaksız pezevenklerin söylediği iddialardan yalnızca biri. önemsenmez.
Onlar yürür sizler tecavüz edersiniz, böyle bir fark var yalnız aranızda.