1. 1.
    O tarikatlar bu ülkenin geleceği bereketi şansıdır.

En azından onlar genç kızlara bilim yerine bale yaptırmıyorlar.

Bütün iftiralarınızın bir açıklaması vardır.Ama sizlerin gözleri kör olmuş.Bunları göremezsiniz.

Sorsak müslümanız dersiniz.Müslüman en fazla onları eleştirir.inkar etmez.
    4 -19 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    noxeca ışidi kuran abd dir.

O sevdiğin Abd nin yanlışlarını tabi görmezsin.
    1 -1 ... salon beyefendisi
  3. 3.
    gurur vericidir.
    (bkz: fetö)
    (bkz: adnan oktar)
    (bkz: menzil)
    (bkz: cüppeli ahmet)
    7 -3 ... fanfan la tulipe
  4. 4.
    fanfan la tulipe fetöye gurur vericidir diyerek apaçık terör çığırtkanlığı yapıyor.

mgk ya göre fetö terör örgütüdür.

islamı cemaat değildir.

Lafımızı tartarak konuşalım.
    2 -4 ... salon beyefendisi
  5. 5.
    Tarikatlar 2 milyon yıl önceki totem kültürünün insanlaşarak vücut bulmuş şeklidir. Ve islam dininde kesinlikle yasaktır.

"Rabbin sana şah damarından daha yakındır " diyen bir kitap -aracı rolü oynamak isteyenleri kesin bir dille reddeder.

Tarikatları savunan, üye olan, toplantılarına giden her kim varsa o şahıs kuran indinde müslüman diildir.

Sadece Atatürkçüler diil bütün Müslümanların tarikat karşıtı olması gerekir.
    6 -3 ... paganviodio
  6. 6.
    bende sevmem.Soru mu bu onlar tamamen iSLAMI KÖTÜ GÖSTERMEK iÇiN KURULDU.

DÜŞÜN BEN ATEiSTLERi SEVMiYORUM.

biR ÖRGÜT KURUYORUM.

DiYORUM HER KÖTÜ ŞEYi ATEiSTLER ADINA YAPIYORUM.bEN NE KÖTÜ DÜŞÜNCELiYiM.uMARIM ANLAMIŞINDIR.
    -3 ... salon beyefendisi
  7. 7.
    Cumhuriyet öncesi yüzyıllarca ihmal edilmiş ve şeyh müslümanlığı dışında ne bir türk, ne de islam kimliği geliştirmiş, cumhuriyet sonrasında da ilerlemeyi yalnızca yaşam kalitesinde yaşamış, altındaki alman malı arabayla hava atandan tutun olmayan parasıyla iphone alan, dünya görüşünü ve düşünce yapısını değiştirememiş aşırı tutucu Anadolu köylüsü zihniyetinin sökülüp atılamamış olmasından kaynaklanır.

Dünya üzerinde Cahil kalabalıklar kadar tehlikeli bir kitle olmadığının farkındadır.

Atatürk'ün söylediği gibi:"türkiye cumhuriyeti; şeyhler, dervişler ve müritler memleketi olamaz."

Şimdilerde amerikada bulunan bir vaizin peşinden koşan insanların bu ülkeye ne kadar büyük zararlar verebileceğini gördük. Kurtuluş bu tarikatlarda olaydı bugün orta doğuda barış ve özgürlük olurdu.
    3 ... peregrin took
  8. 8.
    (bkz: adnan oktar ve tarikatı)
    1 ... sassanach
  9. 9.
    kendilerinden başka herkese düşmandırlar .

zaten bu yüzden kendilerini kendilerinden başkası sevmez .

(bkz: kibir)
    1 -3 ... tiamat
  10. 10.
    Kesin lan laga lugayi tarikat yuvalarinda badelenmis totoslar.
    Allah diyor ki aklini kullanmayan topluluklarin üzerine pislik yagdiririm.
    Sizde aklinizi seyhlere dervislere kiraya verdiginize göre bu ayet sizin içindir.
    4 -3 ... karton toplayan cocuk