1. 1.
  (ara: beyin)
  edit: başlık başıma kalmış.
  7 ... cahil profesor
 2. 2.
  camiden ugg çalarken cemaatin farketmesyle cemaat tarafından linç edilen çocuğun, bu olayın ardından yaşadığı travmanın ardından açtığı travmatik tespittir. *
  4 ... fuck fuk fon
 3. 3.
  laikliğin din karşıtlığı değil,din ile devleti ayırıp,din ile milleti kaynaştırmak olduğunu bilmeyen ergen bebenin yazdığı başlıktır.

  not:Din karşıtlığıysa diyanet işleri bakanlığı nedir mal?
  3 ... sanacokpisespiriyaparim
 4. 4.
  kara çarşafla gezinmelerinden çok daha iyidir. en azından göze güzel görünürler.
  1 -1 ... missmovie
 5. 5.
  bakımlı olma ihtiyacındandır.

  fön denilen olgu erkek kadın genç yaşlı sol sağ ayırt etmiyor kardeş.
  1 ... birdamlaumut
 6. 6.
  kemalist kadınların fönlü saçla gezinmesi
  2 -2 ... hypercube
 7. 7.
  şeriatçı kadınların kapalı saçla gezmesi göze alındığında ve dolayısıyla öğretinin saça etkisi olduğu varsayıldığında; çok zorlayarak, ite kaka kabul edilebilecek önermedir. dünyada saçına fön çektiren her kadının, örneğin bir japon ya da kanadalı kadının da kemalist olduğuna inanmayı gerektirir. bu kadar saçmalayabilecekseniz, buyurun inanın efendim!
  2 -1 ... mavi44
 8. 8.
  dincilerin* kıllı bacak, kıllı kol, kıllı surat ve alınmamış bıyıkla gezmesinden kat be kat iyidir. ha bir de kafalarındaki deve hörgücü tipi türban modellerinden de bin kere iyidir fönlü saç. fönlü saç demek temiz saç demektir en azından.
  *temizlik imandan gelir.
  5 -1 ... pisman olur da birgun
 9. 9.
  kemalistleri ve inandıkları doğruları çürütecek bi kanıt bulamadığı için böyle saçma çamurlara başvuran kişinin ortaya attığı saçma bir hipotezdir. olaya fön açısından bakıp da doğrulayacaksak illa; fönlü kadın, bakımlı kadındır, kendine önem veren kadındır, modern kadındır. ee modern kadın da kemalisttir zira Gerikalmışlık zaten bir kemalistin felsefesi değildir. kemalistlik saça, saçın görüntüsüne önem veren insan olmak değil, saçın altında kalan kısmı (bkz: akıl) atatürk ilkeleri doğrultusunda ilerlemeye yoran insan olmaktır.
  ... miss dejavu
 10. 10.
  Fönlü bir kaç hatun tanıyan yazarın, o hatunların kemalist olduğunu öğrenmesiyle sıçtığı başlıktır. Her saçını örten hatunun müslüman olmadığı bir ülkede, bu genellemeyi sıçmak büyük bir yetenektir.**
  ... play play play