1. 1.
    Batının ahlaksızlığını benimseyen, bir dişinin yaptığı komik bir eylemdir.

Sürekli Rakı içen,günde en az 3-4 erkek ile beraber olan,açık giyinen bir kız kimseye ahlak eğitimi veremez.o kadar.
    10 -18 ... 73696b696369
  2. 2.
    (bkz: sanane)
    5 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
  3. 3.
    Başlık sahibinin ahlak kurallarını önemsemeyen hanımkızımızdır. Ahlak kurallarını genellikle toplum ve çevre koyar. Ancak insan kendi ahlak kurallarını oluşturabilir. Rakı içmeyen, her gün 3-4 erkekle takılmayan görünürde genel ahlak kurallarına uyan hanımkızlarımızın arasında, enseste varan ilişkiler yaşamış olan ya da o toplumdan kurtulduğu dönemlerde her şeyi yaşama açlığını giderip, tekrar o çevreye döndüğünde maskelerine tekrar bürünen kızın yanında melektir.
    1 ... sacredspirid
  4. 4.
    siz gibi dindar geçinenlerden neden nefret ettiğimizin isbatı olan sözler yazık.
    3 -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
  5. 5.
    Yazarların nasıl kemalistlerle tanıştığını merak ettiren başlık. Cevap ise muhtemelen kerhane olacaktır.

Tövbe tövbe, bende ortak olup ağzımı kirlettim iyi mi!

Kişilere lakap takmadan konuşamadığımız sürece zaten bu konulardan bahsedemeyiz. Siz insanları birbirine düşürüp ayırmaya bu kadar meraklıyken ahlak sizin neyinize zaten!
    5 -2 ... vasilissa
  6. 6.
    kaç defa söyledim şu kemalist kızlara muta nikahından, cariyelerden, bademlemeden, muska yazan hocalardan, kuran kurslarındaki tacizlerden, cocuk yaşta hamile kalan mürit kızlardan, yaşlı müminlere parayla satılan çocuklardan bahsedin diye. bunlardan bahsedersen sıkıntı yok diyorum.

ama onlar ne yapıyor? varsa yoksa rakı...
    3 -4 ... noxeca
  7. 7.
    atasını üzen kızdır.

"dini ve namusu olanlar aç kalmaya mahkumdur."
    ... kifayetsiz kelimeler
  8. 8.
    6 yaşında ki çocuklara göz koyan şerefsizlere dert olmuştur.
    1 -1 ... shizi
  9. 9.
    hacı hocaya amı götü verenlerden, çocuklara sulananlardan, karılarını liderlere peşkeş çekenlerden daha iyi ahlak dersi verendir.
    2 ... oyeskamonbeybi
  10. 10.
    (bkz: laf söyledi bal kabağı)
    ... munir bey