1. 1.
  tipleri kayık olan insanları görünce gülme isteği gelebilir.
  2 -5 ... stevan segal
 2. 2.
  insan sikilince gulme istegi gelir haklisiniz.
  6 -2 ... darkguitarist
 3. 3.
  götüne bakıp gülmesi gereken ince bıyık beyinsizlerinin acı boktan melih gökçek vari sırıtışlarıdır.. aynaya bak orda bir koyun göreceksin ona gül bebeğim.
  3 -1 ... ecel
 4. 4.
  fazla makarna tüketiminden kaynaklanabilir. bilindiği üzere insan vücudu endorfin salgılar bu endorfin hormonlarından biri de mutluluk hormonu da denilen serotonindir.

  seratonin hormonu insana canlılık,mutluluk verir, zihinsel yorgunluğu ve varsa ağrıyı azaltır, vücuda daha az rahatsızlık hissi verir.

  heyecan, ağrı, egzersiz, seks,orgazm gibi haller ve baharatlı yiyecek tüketiminin yanı sıra buğday ürünlerinin tüketiminde de bu hormonun salınımı artış gösterir.

  buğday ürünleri bilindiği üzere lifli gıdalardır, sindirimi kolaydır.bu sayede zihinsel yorgunluğa ve sinir bozukluklarına karşı etkilidir.yani serotonin salınımını arttırır.

  eh makarna da bir buğday ürünüdür. buğday irmik haline getirilip suyla karıştırılır ve şekil verilerek makarna üretilir.

  sonuçta özetlemek gerekirse ömrü hayatında 2 kitap okumamış, ortaçağ özlemiyle yanıp tutuşan bir cahilin bilgi karşısında tutarsız davranışlar sergilemesi zaten olağan bir durumdur ancak bu tutarsız davranışların gülme şeklinde cereyan etmesi fazla makarna tüketimi ile alakalıdır. makarna tüketiminin çok olması mutluluk hormonunun salınımını arttırdığından kişide gerekli gereksiz gülme ihtiyacı belirir.
  3 ... ertan erdem