bugün

Şeyh sait'le aynı kaderi paylaşmamaya dikkat edin..
ilk siz vurun ve sert olsun. Kemalist bidaha yerden kalkamasın. Ama kalkamasa bile komaya sokana kadar dövün hakediyolar.
benim üzerimde denesene delikanlı.

neymiş merak edilen hususlardır. uygulamalı anlatım istiyorum üzerimde varsa cesaretiniz.
Elinin ve ayağının ters tepip götüne girmemesidir.
Dövdükten sonra elini yıkamak gerek.
varsa abiniz veya babanızı yanınızda getirmenizdir. ilk okullu isen ki öylesin belli yapacak başka bir şey yok..
bazı eşşek ve deve sikici kürt ve arap kalıntılarına dert olmuş husustur. istediğiniz kadar dövünüz, sorun yok, zira çözümü siz yavşaklar gibi şiddette aramazlar.

gerçi haklısınız başınız ne ola ki siz nesiniz, vandallar topluluğu.
öldüresiye dövebilirsiniz lakin fikirler ölmez.
kalabalık olmaya dikkat edin.
zira götünüzde büyük bir acı duyabilirsiniz.
götünüze teneke baglayın
zira elkerinizi götünüze sokabilirler.
hamile kalmamaya dikkat etmek.
Dövdükten sonra eline çikolata gofret verin.
kesinlikle eldivensiz dokunmayın.
Götünüze teneke bağlayın

Mazallah götünüze colt-45 sokabilirler.
kemalist size makarna gösterirse ne yapacağınıza önceden karar verin.
Kalabalık gitmek.
dövmeye gerek yok aynen böyle devam etsinler yeter li .
dikkat edin o sizi dövmesin... en önemli unsur o. yok ben burada yazdıklarımı yapacak kadar t.şak ve göt sahibiyim diyorsanız allah yardımcınız olsun. zaten bir çoğumuz kıl bu yobazlara...
laikliklerine fazla vurmayın yeter.
Önce eline gofret verin sonra dövün daha sonra da çikolata verin böylelikle size darılmayacaktır.
iyi de neden bu insanları dövüyoruz ki? Tamam kemalist olabilirler ama .... yok şaka lan şaka bayılana kadar dövün, gelelim dikkat edilecek hususa; evet bu kemaliklerin dişileri erkeklerinden mukayese edilemeyecek kadar daha daşşahlı bu durumu göz önünde bulundurup tedbirli davranın, ha bir de hijyen gereği mutlaka eldiven kullanın.
hamile kalmamaya dikkat edin.
dikkat ette sakalından tutup..
ingilize "senin ananı ......." demiş bir kendini yiğit sanan.

ingiliz de "yahu önce pasaport çıkartacaksın, sonra vize alacaksın, uçak bileti işini halledeceksin, sonra ingiltere'ye uçacaksın, kontrolden geçeceksin; hadi bunları hallettin de anamı nasıl ikna edeceksin?" diye sormuş..

sizinki de bu kendini yiğit sanan misali sadece hayal...

buradayım, bekliyorum... hatta anam da bekliyor, elinde kızılcık sopası...
komünistinin, barzosunun, dincisinin ve hatta ülkücüsünün dahi dayak yediğini gördüm. bir tane bile atatürkçünün dayak yediğini görmedim.

izmir'de gümüldür camping alanında romanlara attıkları dayak efsanedir.
2005'de istanbul üni. avcılar kampüsü kapısında fetullahçılar, güvenlik desteğine rağmen sadece 4 türk solu mensubu tarafından bayıltılmıştı.
esenyurt'da bizzat şahsımın dövdüğü kürt torbacılar kelleme ödül koyacak kadar bezmişlerdi.

serdeki milliyetçi duygulardan mıdır, vatanın öz evlatları olduklarından mıdır bilinmez yumruğu güçlü iner atatürk gençliğinin.

götünüzden kan alınma ihtimaline karşı mabadınıza teflon tava bağlamanız önerilir.
güncel Önemli Başlıklar