1. 1.
    fetö'den olma, apo'dan doğma tayyibanlardır. türk bayrağı, türkiye ismi değişsin istemişlerdir.
    8 -7 ... sinirleniyorum yine
  2. 2.
    (bkz: tayyip putçu çomar)
    6 ... sinirleniyorum yine
  3. 3.
    fetö adına para bastırmış akp'lilerdir bunlar.
    5 -1 ... sinirleniyorum yine
  4. 4.
    benimdir. kemalist sevmem.

mustafa kemal'i sevmek, saygı duymak ve ( oksijen israfı ) kemalistleri sevmek ayrı şeyler.
    3 -5 ... merzifon prensi
  5. 5.
    atatürk düşmanı olmak ayrı kemalist düşmanı olmak ayrı evvela şunun ayrımını yapmayı öğren göt lalesi.
    2 -1 ... bituhafadam
  6. 6.
    hem vatansız hem kemalist düşmanı olunmaz. ya kemalist düşmanı olursun yada kemalist olup vatan haini olursun. evet.
    2 -2 ... tarihci memur
  7. 7.
    Bunların dedeleride böyleydi. Sonra beyaz entariyle dar ağacına çıktılar, geçti.
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    Atatürkü çok severim ama atatürkcü değilim bunlar aynı şeyde değil zaten kemalizmle atatürkü ayırın kemalizm bir düşünce şekli ve ideolojidir atatürk ise bir kişidir .
    ... methem1
  9. 9.
    ve günümüz de atatürkcülük diye birşey de kalmamıştır günümüzde ki atatürkcüyüm diye geçinenler ya atatürkün ismini prim için kullananlar yada solcu ve sosyalist ideolojilere sahip kişiler dir .
    -2 ... methem1
  10. 10.
    türk bayrağına, türkiye adına ve bölünmez bütünlüğe saldırmış tayyipçiler, fethullahçılar ve apocular bu gruptandır. türkün düşmanlarının ilk hedefleri tarihleri boyunca atatürk ve ilkelerine yani kemalizme saldırmak olmuştur.

günümüzde sözlüklerde türemiş fetö eskisi, akp sosyal medya troll'lerinin atatürkçülük, atatürk ve kemalizm farklı şeylerdir algısı yaratmaları boşuna değil. atatürk'e doğrudan saramadıklarından kemalizmi hedef alıyorlar. yeme bunları vatandaş.
    ... sinirleniyorum yine