bugün

155 boy 45 küloyum, kuş gibiyim yane, ne ağırlığı olucakki. Allah'ın belalari. Bığtım ayol!!!
maalesef türk olduğu için bir suriyeli cenazesi gibi mis kokmaz. o nedenle ben onun yerine suriyeli cenazelerini kaçırmamaya gayret ediyorum. cenaze namazı bittiği gibi cesedi küp küp bölüp aramızda paylaşıyoruz. ben kendi payımı araba kokusu olarak kullanıyorum.
görsel
Vatan sevgisi, beleş kahve ve makarna sevgisinden ağır basmış olsa gerek.
bi sefer denk geldim insanlık olsun sevaba girelim dedim oda nesi cenaze zırh gibi yerinden kalkmıyor beton olmuş 12 kişi tabut sırtladığı nerede görülmüş.
Hahah nerede yav bu cenaze.
dualarla değil alkış kabre viski dökme toprağa yanan dumanı tüten sigara koymaları vazgeçilmez ritüellerinden biridir. evet..
Yarak kürek sakallı kippalı insan tapar tarikatçılar bulunmaz.
rakı ikramı varmış diye duydum.
gerçekleri görmekten aciz havlu kafalı yobazların gereğinden fazla mana yükledikleri cenazedir.
badelenmiş malum partililerin asla bulunamadığı ortamdır. 53-61 lobisi üyeleri, dolandırıcılar, dinci fanatikler, tecavüz savunucuları, irticacılar, nepotizmle pilates topu gibi göbek yapmış ak yavşaklar, bir kemalistin değerli tabutunu taşıyacak heybete ve güce sahip değillerdir. tarikatlarda yaladıkları gibi ancak avuçlarını yalarlar.
sekiz melek tahtı taşımış demek...
yanlışlıkla 2 sefer omuzladım betona dönmüş yerinden kalkmıyor 8 kişi zor omuzladık. sonradan duydum ki kemoymuş haa tamam o zaman dedim..
Sen taşıma...
Halbu ki sizin dinde cenaze omuzlamak diye birşey yoktu sanırım. Cenaze arabası sizin yerinize taşıyordu ama bilemedim.
beton gibi ağır omuzlaması zor cenazedir. 2 sefer denk geldim hemen başkasına devrettim.
Badelenmeden gittikleri için laf atanlara sıratta tur bindirmeleri garantidir.
Milletin evladım okusun diye gönderdiği yurtlarda emanet 45 yavrucaklara tecavüz edip üstüne " birkereden birşey olmaz" diyerek oy potansiyeli taşıyan cemaatlere yalaakalanmak için göz yuman bakanların ve o bakanları oraya getiren kişinin seçmeninin olmayacağı cenazedir.
Ne kadar istemese de cenazesi eninde sonunda camiden kalkar. Başında 3 kez hakkını helal ediyor musunuz diye de sorar imam.
Gerçekten iyi bilinirler.
kesinlikle 17 kişiden fazla insanın gideceği cenazedir...
Tarikatci cenazesi gibi seyhlerinden sefaat beklemeyenlerin cenazesidir.
şeytan var diye para ile taş alıp, taşa taş atanların laf söylediği eylem. fıkra bu kadar.
iki yüzlü orospu çocuklarının olmadığı, hırsız sevenin bulunmadığı, şeref denilen kavramdan 1 gram bile olsa nasibini almamış, onur-haysiyet denilen kavramların anlamını bilmeyen, kimin götünü yalasam da 3-5 kuruş şerefsizce para kazansam diye düşünen, nerede hile hurda var ise hepsini eksiksiz bilen ve kusursuzca yerine getiren, insanlık denilen kavramdan da nasibini almamış ya da almak istemeyen insan müsveddelerinin bulunmadığı ortamdır.
Cumburlop olurlar.
Hırsız şerefsiz takiyeci orospu çocuğu bulunmaz topluluk içinde.