bugün

sürekli küfür eden, darbe tehdidinde bulunan, hala birilerini asıp keserek ülkeyi kurtaracağını sanan bir ahlaksızlıktır.

kınıyorum burada.
fikirlere küfür ve hakaretle karşılık vermeleri ile belirgenleşen bi ahlaksızlıktır. fikire fikirle mukabele edemiyorsan sus da seni edepli sanalım. milletin ölmüş anasına küfredince kemalizmi mi korduğunu sanıyorsan be ahlaksız. evet.
ahlaksizlik kisilikle ilgilidir,dunya gorusuyle ilgili degildir.
"bekaret beyindedir"le, "benim bedenim benim kararım"la desteklenebilir.
sövene değil sövdürenden kaynaklı müslüman görünümlü fitneci , iftiracı , yalancı , sömürücü zihniyete yönelik yapılan ataktır , bir nevi dinli gözüken dinsize yapılan imansız atağıdır.
yobaz şerefsizliğinden iyidir.
örnekte verelim : (bkz: vatanı satmak)
*
bedelli askerlik başvurusuna topukları götlerine vura vura gitmektir. başvurudan sonra pişmiş kelle gibi eve sırıtarak dönmektir.
can sıkan ve tahammül sınırlarını zorlayacak kadar kötü haldedir. milletin dini, yaşayışlarına burnunu sokmadan duramayan bir düşünce tarzındaki insanların yaptığı ahlaksızlıktır. neyse ki reis-i cumhur recep tayyip erdoğan geldi de bunları gazını alıyor 13 senedir.
Normaldir.
(bkz: bdsm fantezisi yapan atatürk dövmeli bayan)
çirkefliğin ve de ahlaksızlığın kitabını yazmış olan yobazların boş lafıdır.

(bkz: yobazlar ve çirkeflik)

(bkz: yobazların ahlakı)
ne zaman "yahu acaba çok mu aşırı gidiyorum" diye düşünülse, hemen bir örneğinin ortaya çıkıp şu cevabı buldurduğu türden ahlaksızlıktır: "hayır, tam tersine eksik bile kalmışım."
yıllardır dine saldıran ahlaksızlardır. evet.
hasan akar'ı sorgulamayanlara dert olmuştur.
sürekli küfür eden, hala birilerini asıp keserek ülkeyi kurtaracağını sanan bir ahlaksızlıktır.
Adam adam.
şu adamı Atatürk'le kıyaslama cesaretinde hiç sorun görmedin yani?
mankurtlar sizi .
Bir dinci ahlaksızlığı etmez.
-3500 karması olanlara ne derler bilir misiniz?
neyse ben yazmayayım bura.

bir dinci zırvası.
Lenko denilen. çukur......Katolik papazların yediği herzeleri duymuyon galiba ahlaksız.At gözlüğünü çıkar gözünden ...Demek senide zamanında görmüş birisi...
Savaşarak bir ülke kurmuş bir lideri, askerde kantinci olan biriyle kıyaslarsanız bu sadece ahlaksızlık değil aynı zamanda geri zekalı biri olduğunuzu gösterir. Tweet mevzuna gelince bu tip tepkilerin geleceğini bile bile insanları tahrik etmekte en az verilen cevap kadar ahlaksızlıktır. Ayrıca camide Suriyeli siken immları savunanlar Atatürkçülere ahlak dersi veremez. Şimdi siktirip gidebilirsiniz.
şüphesiz ki çocuk bedeleyen pedofili şeyhlerden çok daha iyi olan ahlaktır.
camilerde çocuklara, suriyeli kadınlara tecevüz etmekle mukayese edilemeyecek olandır. gerisini yazmaya da utanıyorum. konya vs. anlayın işte.
http://www.youtube.com/watch?v=b38vof4SWwI