1. 1.
    yoktur. çomarlar akp li olduğu için boş kümedir.
    12 -14 ... yastiklagezen
  2. 2.
    404 not found etkisi yaratan çomarlardır. birincisi kemalist dediğiniz insanlar ahlaklı namuslu insanlardır. ne darbeyi savunur ne hırsızlığı nede kendi askerinin kafasını kesecek kadar insanlık ve devlet millet düşmanı olmayı.. bunları yapanlara çomar diyoruz biz zaten ancak her zamanki gibi ahlaksızlıklarına ortak arıyorlar.. bu ortak kimi zaman feto kimi zaman pkk kimi zaman israil oluyor. olabilir de ancak bizler olmayacağız hiç bir zaman..
    7 -4 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    ülke nüfusuna yapılacak zeka testleri sonucunda ilk ve son sıradaki grupların arka arkaya yazılmasıyla oluşan anlamsız bir kelime grubudur.

kapağı kapat kardeş, hava alıyorsun..
    1 -5 ... muhittin dayi
  4. 4.
    çıldırtması en zevkli grup. bayılıyorum burada bunları çıldırtmaya. yemin ediyorum klavyeyi ekranı yumruklamaları gözümün önüne geliyor. kahkahaya boğuluyorum. :D
    6 -3 ... sailone
  5. 5.
    çomarlığın yada daha eski kullanımıyla yobazlığın sadece muhafazakar kesime ait olduğunu sananların kabul etmediği durumdur.

nasıl ki terörün dini,dili,ırkı yoksa yobazlığın yahut popüler söylemiyle çomarlığın da yoktur * bu gözler ne kemalistim deyip,atatürkü kullanıp yobazlıkta nirvanaya ulaşmış kimseler gördü.

kimse kendi ideolojisinden olanların tümünü temize çıkartmaya kalmasın. üfleyerek güneşi söndürmeyi deneyin daha iyi *
    5 ... hubel
  6. 6.
    Bir Atatürkçü olarak söylüyorum ki bu çomarlar pkk ya destek veriyor başlarındaki kemal kılçıkdaroğlu da dahil.
    8 -3 ... turkmen begi
  7. 7.
    köpekleri zehirleyen bodrumlu çomar
    http://dai.ly/x5f0uiq
    `
    3 ... brio
  8. 7.
    bunlarda ayrı bir kafa var. resimde de görüldüğü gibi. evet.
    5 -1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  9. 8.
    Bunu söyleyen kişi bir dinci ise, benim gibi düşünmeyenler öldürülmeli, benim gibi düşünmeyenler kızartılacak, benim gibi düşünmeyenler haindir, diyenlerden, Bu çok garip, utanmadan konuşuyor bunun gibiler.
    3 -7 ... tapmadiyentanri
  10. 10.
    atatürkün fikir ve düşüncelerine buz dağı kadar soğuk olup hiçbir şey üretmeden, hiçbir ilerleme göstermeden sadece atatürk üzerinden prim yapanların ortak adı.

(bkz: cumhuriyet halk partisi)

adamların yıllardır ne bir proje yaptıkları görüldü ne de bir kalkınma planı. varsa yoksa atatürk'ün askerleriyiz.
    7 -2 ... tarihci memur