bugün

yoktur. çomarlar akp li olduğu için boş kümedir.
404 not found etkisi yaratan çomarlardır. birincisi kemalist dediğiniz insanlar ahlaklı namuslu insanlardır. ne darbeyi savunur ne hırsızlığı nede kendi askerinin kafasını kesecek kadar insanlık ve devlet millet düşmanı olmayı.. bunları yapanlara çomar diyoruz biz zaten ancak her zamanki gibi ahlaksızlıklarına ortak arıyorlar.. bu ortak kimi zaman feto kimi zaman pkk kimi zaman israil oluyor. olabilir de ancak bizler olmayacağız hiç bir zaman..
ülke nüfusuna yapılacak zeka testleri sonucunda ilk ve son sıradaki grupların arka arkaya yazılmasıyla oluşan anlamsız bir kelime grubudur.

kapağı kapat kardeş, hava alıyorsun..
çıldırtması en zevkli grup. bayılıyorum burada bunları çıldırtmaya. yemin ediyorum klavyeyi ekranı yumruklamaları gözümün önüne geliyor. kahkahaya boğuluyorum. :D
çomarlığın yada daha eski kullanımıyla yobazlığın sadece muhafazakar kesime ait olduğunu sananların kabul etmediği durumdur.

nasıl ki terörün dini,dili,ırkı yoksa yobazlığın yahut popüler söylemiyle çomarlığın da yoktur * bu gözler ne kemalistim deyip,atatürkü kullanıp yobazlıkta nirvanaya ulaşmış kimseler gördü.

kimse kendi ideolojisinden olanların tümünü temize çıkartmaya kalmasın. üfleyerek güneşi söndürmeyi deneyin daha iyi *
Bir Atatürkçü olarak söylüyorum ki bu çomarlar pkk ya destek veriyor başlarındaki kemal kılçıkdaroğlu da dahil.
köpekleri zehirleyen bodrumlu çomar
http://dai.ly/x5f0uiq
`
bunlarda ayrı bir kafa var. resimde de görüldüğü gibi. evet.
Bunu söyleyen kişi bir dinci ise, benim gibi düşünmeyenler öldürülmeli, benim gibi düşünmeyenler kızartılacak, benim gibi düşünmeyenler haindir, diyenlerden, Bu çok garip, utanmadan konuşuyor bunun gibiler.
atatürkün fikir ve düşüncelerine buz dağı kadar soğuk olup hiçbir şey üretmeden, hiçbir ilerleme göstermeden sadece atatürk üzerinden prim yapanların ortak adı.

(bkz: cumhuriyet halk partisi)

adamların yıllardır ne bir proje yaptıkları görüldü ne de bir kalkınma planı. varsa yoksa atatürk'ün askerleriyiz.
görsel

Not: çomar hakaretine kime olursa olsun karşıyım.
Bunlar da fena tehlikeli.

Yobazlık sadece din, kitapla olmuyor.
(bkz: boş küme)
linç etmeyi çok seven insan topluluğu.
Çomarların en saldırgan olanıdır.
görsel
Ehehe evet.
şöyle bir ruh yapısına sahiptir. allah akıl fikir versin. harbiden çok yazık.

görsel
akepe çomarına göre daha bir tercih edilir durumdadır. agparti çomarı hiç çekilmiyor. diğerine hiç değilse çok çabuk gaza geldiğini, milletin ağzına laf verdiğini, bu paylaşımların temelede hiç bir boka yaramadığını tane tane anlatınca nalıyor. öteki zaten silme yobaz, cahil, kendi bildiğini okumaya devam ediyor. ayın ikiye bölündüğüne falan hala inanmaya devam ediyor.

edit: bunlar ekseriyetle perinçek tayfasıdır. kalplar aynı yerde olsa da mantık yanlış yerdedir. perinçek gibi deliler bu grubun hassasiyetlerini kullanır. benzeri bir çok paylaşımı da bunlar yapmaktadır. bu ne son yayılan viral ise bizzat akpartili yarımakıllıların ürettiği şeylerden biri. maksat alay etmek, taşak geçmek. yahu mına koduklarım pezevenkleri sizinkiler düzmece içerik olmasa bile doğal olarak akıllara zarar.
kaba bir tabirdir. sözlüğümüzde bu tip lakaplar yakışmamaktadır.
hicbir kemalist bir akpli etmez akpliyle oturursun konusursun fikirlerine katilir katilmaz, dun kemalistin biri beni sahibi oldugu cayocaginda konusturmuyor meselede su, basladi tayyibe sallamaya bende dedimki demirel- erdal ikiliside ayniydi sonra bisey soyliycem suleyman demirel demeye calistikca lafa girip ataturke laf soylettirmem diye haykiriyor!? lan ataturk konumuz degilki ne alaka... Bir akpliyle boyle bir absurdluk basiniza asla gelmez, dedigini anlamayabilir ama asla boyle bir terbiyesizlik saygisizlik gormezsin...

Herseyin basi saygi...

Sonra diyolar abi senin baya cagdas fikirlerin var niye gidip surekli sagcilara oy atiyosun...
O adamlardaki saygi ve terbiye sizde yok be!
görsel
Hahahaha çom çomlara bak.
Dünyayı türkiyeden görürler. Devrim yaptık sanırlar. Farklı farklı putları vardır. Dönem dönem saygı benzeri ibadet ritüelleri vardır, tekkeleri vardır, menkıbeleri vardır. Kendilerinden başka herkes cahil ve gericidir. Dini bütün Müslüman nasıl kabe aklına gelince heyecanlanıyorsa, onlar da paris londra new-york akıllarına gelince heyecanlanırlar.. York artık..
görsel

Umarım anlatabilmişimrir.
ailesiyle ilgili gereksiz detayı da vermeseymiş baştan sona gayet doğru bir yazı.
Anlamislar abisi.
görsel
güncel Önemli Başlıklar