bugün

Fethullah gülen'in yeğeni. Danıştay saldırısını gerçekleştiren alparslan arslan saldırıyı kendisiyle fizibilite ettiğini ve kendisinin saldırı için yardıma hazır olduğunu ifade ettiğini, itiraf etmişti.

bu sıralar ergenekon oprasyonu kapsamında yeniden gündemde alparslan arslan fakat ne bu ifadeyi verdiğinde ne de şu günler kimse kemaletttin gülen'in ifadesine neden başvurulmuyor neden fethullah gülen'in ifadesine başvurulmuyor demiyor !

(bkz: alparslan arslan/#3191294)

ihale fethullahcılar tarafından başkalarının üzerine bırakıldı şimdilik ama sadece şimdilik...
alparslan aslanin fikir babasiymis.

(bkz: yersen)
cemaatin elinde milyonlarca adam varken danıştay saldırısını fethullah gülen'le aynı soyadını taşıyan ve fethullah gülen'in yakınında bulunan tek akrabası olan bu şahısla yürütmüş olması komedidir. amatörlük bile diyemeyeceğim çünkü bu bir aptallıktır. bu cemaati ve gelişimini tarihsel olarak inceleyen bir kişi bu denli bir aptallığın yapılamayacağını çok rahat anlar. kaldı ki cemaatin yapısını bilen birisi danıştaya yapılan saldırı gibi bir saldırıdan cemaatin hiçbir şekilde nemalanamayacağını aksine zarar göreceğini de tahmin eder. ayrıca kemalettin gülen (kendisini ve adını ilk kez bugun gördüm) konuyla alakalı olarak şu açıklamayı yapmış:

"Danıştay saldırısı sanığı Alparslan Arslan'ın ifadelerinde adı geçen Avukat Kemalettin Gülen, SABAH'a konuştu. Arslan'la üniversiteden tanıştığını belirten Gülen, "O dördüncü sınıftayken ben birinci sınıftaydım. Okul bittikten sonra da hiç görüşmedik" dedi. Gülen, Arslan'ın Danıştay üyelerinin resimlerinin bulunduğu gazeteyi verdiği yönündeki ifadeleri konusunda, "Avukatı Arslan için akli dengesi yerinde olmadığı gerekçesiyle dilekçe vermişti. Bunlar akıl dışı iddialar, hiçbir gerçekliği yok. Arslan, akıl sahibi değil" dedi. Fethullah Gülen'in uzaktan akrabası olduğunu söyleyen Kemalettin Gülen, "Fethullah Hoca Efendimizin ismini bu olaya karıştırmak doğru değil. Bu Hoca'ya gönül verenleri kıran bir hareket. Fethullah Hocamıza çamur atıyorlar, onu sevenleri bu işe bulaştırmasınlar" dedi. Kemalettin Gülen, 2005 yılından beri Telekom'da sözleşmeli avukat olarak çalışıyor. Gülen, kurumdaki 1300 civarındaki sözleşmeli avukattan biri. Kemalettin Gülen, icra takibi gibi, Telekom'un dışarıdaki işlerini yürütüyor. istanbul Barosu'na kayıtlı Gülen'in sözleşmeli avukatlık başvurusunun 2005 yılında hemen kabul edildiği belirtildi."

http://tr.fgulen.com/content/view/10156/11/
(bkz: necip hablemitoğlu)
(bkz: köstebek/#2823268)
(bkz: köstebek/#2455306)
(bkz: fethullah gülen)
danıştay saldırısında alparslan arslanın bana yardım etti itirafından sonra çalıştığı turk telekom'dan atılan kişi.

alparslan arslan'ın "kemalettin gülen, istersen yardımcı olurum sana dedi" sözlerinden sonra turk telekom açtığı soruşturma sonrası kemalettin gülen'in sözleşmesini fesh etmiştir.

http://www.hurriyet.com.t...id=3109&oid=1&l=1
Ahmet hakan'ı telefon ile arayarak tehdit etmiş kişi.Ahmet hakan'ın başbakan için yazdığı "gaza gelme" konulu köşe yazısından sonra kendisi arayan kişi "akp kapatılırsa, gör bakalım mantar tabancaları mı patlıyor yoksa başka birşey mi?" diye tehdit etmiş.

Savcılık kanalıyla yapılan araştırmadan arayan ve tehdit eden kişinin kemalettin gülen olduğu anlaşılıyor.

Ergenekon'un arkasında fethullah gülen cemaati er ya da çıkacak, ülkedeki tüm bölücülere özellikle de dini kullanan bölücülere yuh olsun !

siz daha ergenekon, ulusalcılar deyip durun. Ulusalcı dalgayı aşacağız diyen fethullah gülen bunun altında kalacak.
çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmiş.

http://www.posta.com.tr/g...tutuklandi-haberi-1222621