bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kariyer olarak kabineye yakışmadığını düşündüğüm bakan. yanlız tüccar mantığıyla hareket ettiği için çok başarılı olmuştur. kaçak villa naylon fatura gibi suçları olsa bile son yıllardaki en başarılı maaliye bakanıdır.
    8 -9 ... palta
  2. 2.
    Eski Maliye Bakanları Cavit Bey ve Hasan Polatkan'dan sonra geLen en yetenekLi Maliye Bakanıdır..
    Not:Bu iki bakan da yetenek sewmeyen insanLar tarafından asıLmıştır..
    5 -8 ... ilk enver pasa
  3. 3.
    etrafındaki insanların net 250 gramı vardır. istedikeri işi alırlar, işlerinde sorun çıkanlar kendilerine uygun yasa çıkartırlar. eşinin dostunun kıymetini bilen insan.
    9 ... looser
  4. 4.
    mahallemizdeki bakkaldan daha kötü türkçe konuşan garip argo kişilik..
    12 -1 ... milis
  5. 5.
    çamlıca da belediye meclisinin aldığı şok kararla yıkılmakdan son anda kurtulan iki villanın sahibi.
    8 -1 ... bay geçti
  6. 6.
    muhalefetteki baş muhattabına * ''lan'' ve ''oğlum'' gibi şekillerde hitap eden maliye bakanı.
    8 -1 ... selmagezinir
  7. 7.
    önce mısır akıtan, sonra yumurta akıtan, bakalım daha neler akıtacak.
    4 ... klimanjaro
  8. 8.
    başbakan bana "abi" diye hitap eder diyen bakan.
    6 ... prozak
  9. 9.
    çamlıca da bulunan villalarını dün itibari ile yıkmaya başlamış bakandır.

yıkma sebebi ise yapma sebebinden daha komiktir. mevcut arsanın üzerine iki adet kaçak villa yapmış ve de yeni çıkarılan imar planı ile bu villa sayısı aynı arsa üzerinde 4 e çıkarılmıştır. kemal abi de hemen kollarını sıvayarak eskileri yıkmaya başlamış.

bırakın milleti kandırmayı. benim de 8 katlı kaçak binam var, yeni plan çıkarıp 16 kata izin verin ben o binayı bir günde yıkarım. adam ikiyi bile yapma izni yokken birden 4 ü buldu. sonra da yıktım diye şov yapıyor. bu millet eşek mi ulan!
    10 ... palta
  10. 10.
    chp nin hakkında 3. gensoruyu vermek için hazırlandığı bakan. allah hakkı üçmüş. belki artık utanır da istifa eder.
    9 -1 ... palta