1. 1.
  --spoiler--
  zeki alasya, kemal sunalın neden ömüş olabileceğini açıkladı. işte ünlü sinema sanatçısı unutulmaz isim kemal sunalın ölüm nedeni.
  zeki alasya, kemal sunalın her şeyden korkan birisi olduğunu belirtti ve ölümünde bunun etkisinin olabileceğini söyledi.

  habertürkte saba tümerin programına konuk olan tiyatro ve sinema
  sanatçısı zeki alasya, bir dönem birlikte rol aldığı kemal sunalı canlı yayında anlattı:
  "çok donanımlı, çok ilginç fakat fizik yapısından dolayı hiç öyle düşünülmeyen bir insandı. yani gizli becerileri vardı, görünenin dışında. nitekim o ünlü olduktan sonra, üniversiteyi bitirmek gibi bir inatla, kendini yetirtişmek gibi bir inatla da ispatladı. çok önemli biriydi. çok doğru dürüst bir adamdı yani."

  sunal
  kemal sunal">ın çok fazla korkan birisi olduğunu belirten zeki alasya, \"bir çok şeyden korkardı. çok korkuturduk, ama her şeyden korkardı\" dedi ve şu anıları izleyenlerle paylaştı:
  kemal sunalla anilari
  " ertem (eğilmez) ağabeyin bir filmini hatırlıyorum. bunlar bir gece muhabbetten sonra deniz kenarında sabah güneşini karşılamak için, böyle bir sahne çekiyoruz. kilyosta çalışıyoruz ve suyun yüksekliği 60 santim. mümkün değil giremedi. ertem abi bağırıyor, girsene... giremedi ya, giremedi korkudan.
  bir tarihlerde izmirde bir turnedeydik. basmane civarında bir otelde kalıyoruz. otelin birer kişilik balkonları var. bir kişi duruyor ancak, ikinci bir kişinin durmasına imkan yok. ben, kemal

  korkularinin ölümünde etkileri var miydi?
  zeki alasya, kemal sunal">i bir ara gördüm, camda çıktım balkona. eğildim, bu çıkamıyor. çıkamadı yani. yüksekten korkuyordu.\"

  korkularinin ölümünde etkileri var miydi?
  zeki alasya, kemal sunalın ölümünde korkularının da önemli bir faktör olduğunu düşündüğünü belirtti. alasya, "üzülerek de olsa ölümünde korkuyor olmasının, fobilerinin çok önemli etkisi var diye düşünüyorum. ve belli etmemiş. o kadar da kibar, sabırlı bir adamdı ki..." dedi.
  kemal sunal, 3 temmuz 2000 tarihinde balalayka adlı filmin
  çekimlerine başlamak için trabzon`a gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

  --spoiler--
  1 -2 ...
  #12273484 :)

kapat