bugün

Yıl olmuş 2015 hala kemal sunal'a gülmesinin sebebi; şimdiki komedyenlerin vasatlağından dolayı normal insandır.
benim. yarılıyorum amk.
Mizah yaşda deil anlayışdadır dedigim olaydır efenim .
yeğenim olan kişidir. kendisi 2011 doğumlu olup filmlerin hepsini ilk defa seyretmekte ve kahkalarla gülmektedir.
benim.allah nasip ederse çocuklarımla da oturup gülmek en büyük arzularimdan biri.
o insanı sevin.
komediden anlayan insandir.
Aynı filmi on kere daha izlesem her seferinde yine güleceğimden, benim.
Televizyonu pek izlemem ama kemal sunal filmi gördüğüm zaman başka bir mutlu olurum.

- Sıçmak da yassah mı gurban?
+ Yok, değildir.
- Yat da sıçam o zaman ağzına

Diyaloğunu hatırlamam bile gülme sebebidir.
benimdir. o malum kadronun oyunculuk performansları ve o mizahtaki doğallık günümüzde malesef yok. şimdi millet recep ivedik' e gülüyor.
Kendi kendine popülistlik yapacak hali olmayan insandır.

Ben mesela... hala mülayim sert’e çok gülüyorum. Çünkü karakter de komik, hikaye de komik, oynayan da komik.

Mesela mülayim’e yolda yürürken birisi merhaba mülayim abi diyor, o da merhaba canım dedikten sonra yürüyüp giderken bu herifi de hiç sevmem diye mırıldanıyor.

Komik kardeşim bu adam.

Veya pokerde kare açan rakibe bende de 5 as var demesi.

Nasıl gülmeyeceksin?

Ayrıca:

(bkz: Benim adım kerim hepinizi severim)
son gülme tarihi diye bir şey var da bizim mi haberimiz yok? ali sunal teluf hakları için uğraşıyordu en son. umarım kazanmıştır.
Kaç sene geçerse geçsin, Filmlerine kişiliğini katmış rahmetli kemal sunal oynarken. O doğallığı ve saflığı insana cazip geliyor. Seyrederken kendinden bir şeyler buluyorsun. Yoksa bazılarının zannettiği, cem yılmaz espirileri gibi zeka dolu olduğundan gülmüyoruz yani..