1. 1.
  son olarak kalan müzik etiketi ile film müzikleri adlı bir albüm yayınlamış müzisyen. birçok dizinin ve filmin müziklerinde bu müzik insanının emeği olmuştur. yaptığı soundtrack çalışmaları ile dizilere ve filmlere ayrı bir hava katmaktadır.kazım koyuncu, serkan çağrı, göksun çavdar, adnan karaduman, soner akalın, aytekin g. ataş, aynur doğan, ismail soyberk, turgut alpbekoğlu, eyüp hamiş, erdinç şenyaylar gibi usta müzisyenler bu dizi ve film müziklerinde kendisine eşlik etmiştir. ayrıca kendisi gitar,keyboard,buzuki,ney,vurmalı çalgılar da üstün performanslar sergilemektedir. yaptığı bazı dizi müzikleri için;

  (bkz: sultan makamı)*
  (bkz: aşka sürgün)*
  (bkz: kurşun yarası)*
  (bkz: hasret)
  (bkz: esir kalpler)
  3 ... music box
 2. 2.
  yıllar boyu aranan sultan makamı açılış müziği kendi sitesinden indirilebilen nadide insan. ne kadar sevinmiştim be.
  ... paradigma
 3. 3.
  eski grup yorum üyesi...

  (bkz: elif sumru gürel)
  1 -1 ... a la folie
 4. 4.
  grup yorum un grup yorum olmasında büyük katkıları olduğunu düşündüğüm güzel insan, aranjör, müzik yönetmeni, kaval sanatçısı, fedakar müzik adamı. yeni yeni çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
  2 ... borodin
 5. 5.
  bir sultan makamı vardır ki. gecelerimin milli marşı olmuştur. şevval sam'ın müthiş yorumuyla ne de güzeldir.
  ... nefelinin mantosu
 6. 6.
  kişisel sitesinde biyografi bölümünde 12 yıllık grup yorum geçmişinden bahsetmeye çekinen değerli müzik insanı.
  ... goztepeyakamozu
 7. 7.
  kendisinin ayrılmasıyla grup yorum müzikalitesinde %80 bir düşüş olmuş, grup diğer protest müzik gruplarının seviyesinde şarkılar üretmeye başlamıştır.

  belki de grubun tek müzik teorisi bilen üyesi olmasından mütevellittir kompozisyonları ve kontrpuanları enfestir ve 1999 tarihli kucaklaşma albümüne kadar olan yorum albümlerini dinlemeye doyamıyorsak sözlerin ve bestelerin olduğu kadar bu adamın yazdığı enfes armonilerin de etkisi tartışılmayacak ölçüde büyüktür.
  1 ... otherside87