bugün

an itibariyle olmuştur.güldürmüştür.
ek: 2014 seçimlerine göre chp oyu yaklaşık %3 düşmüştür.
hedepe mutluluğudur o .
beni de güldürmüştür.

adamın süllalesi rahat.
partisinden hdp'ye giden oyların bilincinde olmasıdır.
kılıçdaroğlunun ayrı bir dünyada yaşadığının kanıtıdır.
yüzsüzlüktür.
Yüzde 30 alamazsa istifa edecekti onu unutmuş olmanın rahatlığıdır.
demokrasinin kazanmasından dolayı sevinmiştir. iktidar olamadı ama, iktidardan karpuz gibi düşen de o değil.
kemal kılıçdaroğlu , ana muhalefet partisi lideridir. ve muhalefet , bu akşam iktidarı yıkmıştır. elbette sevinecektir. artık kafanıza göre yasa geçirmek , yüce divana hırsızları göndermemek yok.

helal olsun kemal'e, devlet'e, selahattin'e.
o değil de oraya gidenlere ne demeli ? yanlış yerdeler katiller beyoğlundalar .
Kemal amca hep boyle saf ve sevimli kalsin.
(bkz: yüzde 26 oy almazsam bırakırım)
muhalefet görevini yerine getirip, elindeki oyları etkin olarak dağıtan ve iktidarı yıkan biri neden sevinmesin ki?
Yüzsüzlüktür.yüzde 26 alamazsam istifa ederim diyip de zafer diyen adam yarın ak parti'ye koalisyon diye de yanaşır.hazır olun,midesiz kemal geliyor.
bozuntuya vermemektir.
Chp seçmenini kandırmak ve avutmak içindir.
her seçimde şu olmazsa bu olmazsa istifa ederim diyen kemal bey'in nirvaya ulaştığını gösteren eylemidir.

vay arkadaş..

ama güzel ya, bir 4 yıl ülkeyi buları yönetsin bakalım, benim içim rahat artık.
sonuçta bu da halkın iradesi.
görelim bakalım.
Adam istifa edilcek bi durum yok diye açıklama yapıyor bu nasıl zihniyettir ya. Hala bu adamın kaypaklığının peşinden giden insanlar var ya helal olsundur.
anlamsızdır. sonuçtan memnunmuş istifa etmeyecekmiş öyle demiş. rezaletin bu kadarı.
ne başarılı ne başarısız olmuştur. hdp emanet oylardan bahsederken, chp bu konu üzerine şu anda olumlu yada olumsuz bir yanıt gelmedi, sanıyorum ki buda chp+mhp ve hdp nin de dışarıdan destekleyeceği bir koalisyon'a yeşil ışık yakma durumudur. bu noktadan bakarsak akp!nin iktidardan inme durumu hiç uzak olmayan bir ihtimal. umarız muhalefet bu fırsatı kaçırmaz.
Verilen görevi! başariyla tamamlamıştır. Tebrikler chp hdp ittifaki!
ben söylim bari sahat edemicem , kılıçtar değil , kılıçdar. evet. iyi akşamlar.
güncel Önemli Başlıklar