bugün

rakibinin acimasizligi karsisinda cogu zaman dili tutulan, soyleyecek soz bulamayan kisi.
yine de iyi dayaniyor.
izmir 2.bölgeden on seçime gireceği açıklanmıştır.
biri cumbaba oldu en azından daha az görüyoruz, bu da bir gitse kurban keseceğim. yok o fazla tavuk keserim ama.
iktidar olsa ülkeyi ak parti hükümetinden daha kötü yöneteceği kesindir. çoğu chp'li sevmiyor zaten bu adamı niye başkan ki ?
bir türk siyasetçi;
komedi nedir ve nasıl yapılır sorularının cevabı. artık bir siktir git, akp yi başımıza hep sen musallat ettin.
Öyle saçma eleştiriliyor ki kendisi sanki göreve gelmeden önce CHP uçuyordu da bu indirdi oyları. Ülkeyi yönetemez bu adam sanısı var bide çoğu kişide. Ulan akpnin yönettiği ülkende koskoca Türkiye Cumhuriyeti teröristle masaya oturup teslim bayrağını çekmiş, dış politikada göt oğlanı olmuş, yolsuzluk başını alıp gitmiş, hak hukuk mazide kalmış.. Daha hangi birini sayayım amk. Bu yönetmekse eğer verin bana ülkeyi ben yöneteyim. Zamanında çok age of oynadım nasıl olsa.

Kılıçdaroğlunu her türlü eleştir, aday tercihlerini eleştir, ettiği muhalefeti eleştir ama ülkeyi yönetemez deme.
an itibarıyla samanyolu haberde konuşan chp genel başkanı , güzel vaadler veriyor , keşke kazansa.
arınç ve gökçek kavgasında bile kendi kalesine gol atacak olandır. artık öngörü değil rutindir bu.
noterden onaylattığı yazısında şunları belirtmiştir.

başbakan olması durumunda ilki bu 17 temmuz da olacak ramazan bayramı ile tüm dini bayramlarda bütün emeklilere bir maaş ikramiye sözü veriyor.
başbakan kaldığı süre boyunca da bu uygulama devam edecekmiş.

herhangi bir aksaklığın olması durumunda ise siyaset bırakacağına dair söz veriyor.
(bkz: kılıçdaroğlu esprileri)
ArınÇ gökÇek tartışmasında gaflarını beklediğim siyasetÇi.
Milletin parasini yandas komurculere kazandiran, aldigi kalitesiz komurleri halka oy icin dagitanlardan daha sevimlidir. Ama yetersiz.
şu adamdan medet uman insanın ciddi manada piskolojik sorunları vardır. bu seçimlerde de oy kullanamaması ispatıdır.
kimi eblehin vaatlerini noter tasdikli olarak sunmasını "efendim, benim tabanım bana güvenmiyor" manasına geldiği çıkarımını yaptığı liderdir.

ey ahmak, o vaatlerle tabanından değil, akp tabanından oy istiyor. akp tabanı kendisine güvense zaten şimdiye kadar oy verirdi. üstelik, ne güzel, akp gibi lütuf değil (bkz: akp sosyal yardımları ile halkı aşağılamaktadır), hak vaat ediyor insanlara...
Üzülerek söylüyorum ki çok beleş bir adamdır. Yüzde 30 alamazsam istifa ederim diyip 26 alıp etmemesi, gereksiz ve olmaması grreken kişileri partiye zorla getirmesi , mehmet bekaroğlu gibi kefere kemal tabiri kullanan ya da ekmeleddin gibi kişileri getirmesinden bahsediyorum , partiyi bölmesi , ulusalcıları uzaklaştırması ve en önemlisi sözünde duracak yapıda biri olmaması kendinden nefret etmeme ve edilmesine yol açıyor . Ben kişilere takılmam bugün var olan yarın olmaz kişi sempatizanlığıda yapmam kaldı ki bu adam harbiden safi zarar , deniz baykalı kimse sevmezdi sağdan soldan bunu geçtim sağı solu kendi partisinde bile seven yok ve inanın deniz baykal bile edemez bir insan .
iktidara gelmek istiyorsa sadece çift maaş vaadeti yetersiz olan chp lideri. Bir önceki seçimde çok vaati vardı.
Chp eğer bu ibis le bi yere varicaksa inanin bunu mümkün kilan toplum mühendislerinin elini opmeyi çok isterim koca partiyi emanet ettikleri adam 90 lardan kalma popülist siyasetiyle oy toplamaya calisiyor. yalniz yalnis ata oynuyor emekli den önce işçi sorunları var memlekette alternatif uretin be kardeşim ülke AKP diktatoryasina dönüşecek siz incik boncuk oynuyosunuz.
Benim düşündüğüm hedef, bu seçimlerde yüzde 35 çıtasını yakalamaktır. Yakalayamazsanız, yakalayamıyorsunuz, siyasette bedel ödemek var!
http://www.gazetevatan.co...odemek-var-755000-gundem/

iyi de güzel kardeşim.
cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra da beel ödeyecektin noldu?
yapıştın kaldın koltuğa!

devletin başını seçerken, orduya baaşkomutan seçerken bedel yok
ama başbakan seçerken mi bedel var!

özendiği rte gibi bu da halkın vaatleri unutacağına güveniyor!

kemal derviş için yorumu ile "kullanışlı aptal" sözünü hatırlatıyor!
(bkz: kemal derviş/#27153044)
Kendini ni bok sanan it. 😝😡😡😡😡😡😡😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼💩💩💩💩
Katıldığı 5n1k programında " iktidara gelirsek devr-i sabık yaratmayacağız" demiştir. Kayıtlara geçsin.
Neden geldim istanbula diyen şarkıcı muhterem gibi neden geldim genel başkanlığa diyen ve kendisini genel başkan zanneden zat.
Hakkinda kaliteli siyaset adami denmistir. Komik misiniz lan.
muhtemelen önümüzdeki genel seçim sonrası chp yine hüsrana uğrarsa istifa edeyecek olan politikacı.
Chp'nin başındaki adam.

Mesela diyorum ;
Kemal Kılıçdaroğlu hiç televizyonlara çıkmasa hiç basın açıklaması yapmasa CHP'nin oyların gözle görülen bir artış olur.
*
CHP bunu bir seçim taktiği olarak kabul etsin kesin %35'in üzerine çıkacaktır.Bu projem için CHP'den para falan da istemiyorum ,günahım çok sevap kazanayım dedim.