bugün

hiç utanması olmadan, hala çıkıp açıklamalar yapıyor.

senin bu ülkede barınman bile hatadır. seni bu ülkede tutanlar eminim ortağın olan akapelilerdir. dikkat ederseniz, akapeli troller buna kol kanat geriyor. dün herife yumruk attıran tayfa, bugün pamuklara sarıp korumaya çalışıyorlar.

chplilerin bu herifle ilişiğini tamamen kesmesi gerekiyor. özellikle 3 isim, özgür özel, imamoğlu ve mansur. bu herifle tek kelime bile konuşmamaları gerekiyor.
bu herif yanlışlıkla yeniden gündeme gelirse, chp bir daha oy alamaz. bu herifi akapeliler gündemde tutmaya devam edecekler. çünkü, bu zamana kadar sırf bu herif sayesinde seçimleri kazandılar.

https://www.sonmuhur.com/...en-sonra-hic-gorusmememis
cumhuriyet tarihi boyunca vatana en büyük zararları vermiş siyasetçilerden biri olup sırıtarak, hiçbir cürmü yokmuş gibi ihaleyi devlete bırakarak sıyrılan şahıs.
gelmiş geçmiş en büyük akap lıdır.
Ekrem imamoğlu’na oy vermediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
15 yıl türk halkının ömrünü yemiş haberimiz yokmuş amk.

hayatımızdan 15 yıl çaldın kılıçdaroğlu.
Yapılabiliri yapamayan siyasetçidir. Nimetti valla akp için.
Bazılarının kafaları geç açılıyor. Türkiye IQ ortalamasının 89 olduğunu hatırlatmak yersiz. Anlatsan da anlamıyorlar. Diktatör Kılıçdaroğlu Erdoğan'dan sonra en büyük akplidir.

Bunu yazmışım taslak olarak duruyormuş. Muhtemelen göndermişimdir de. Ama hala geçerli.
akapeliler belediye seçimlerine o kadar kanalize oldular ki, onlara defalarca seçim kazandıran en büyük ekmek teknelerini unuttular. son dakika kılıçtarın arkasında durmaya, onun lehine haberler yapmaya çalıştılar ama chp bundan kurtuldu.

türkiye tairhindeki en büyük kriptodur.
Uğur Dündar: Kılıçdaroğlu, Türk toplumuna tarihi bir sırsatı kaçırtmış. imamoğlu ya da Yavaş'ın elini kaldırarak 'işte adayımız' demiş olsaymış, şu an bambaşka bir şeyi konuşuyor olurduk. Tarih onu affetmeyecektir.
hala siyaseti etkileme ve gündemde kalma derdinde olan sabık genel başkan.
Siyaset eskisi.
CHP'yi Baykal zamanındaki sert ulusalcı çizgiden çıkarıp merkeze yaklaştırması siyasi açıdan çok önemliydi. CHP şuan %37 oy olabiliyorsa, bir başörtülü, bir ülkücü altı oka basabiliyorsa Kılıçdaroğlu'nun bunda payı büyüktür.

Baykal zamanı Ekrem, Mansur gibi adamlar CHP'den aday olmayı hayal bile edemezdi.

Haa kendisi için söylenecek olumlu şeyler adaylık ısrarı ve kendisini dayatması ile görünmez hale gelmiştir. Toplamı %1,5 eden partilere 40 milletvekili vermesi siyasi açıdan tarifi olmayan büyük bir rezalettir. Çevresindeki dalkavukların gazına gelip Erdoğan'ı yenebileceğini zannetti.

Kötü hatırlanacaksın KK.
Ekrem'i de, tanju'yu da yemeye çalışmıştı.
Bugün yemeye çalıştığı isimlerin hepsi çok daha kuvvetli bir şekilde yeniden kazandı.

Kemal nerelerde, bilmiyorum.
Gerekte yok.
tanju özcan:

son seçim sonuçlarına bakıyorum, bir de 1 yıl öncesini hatırlıyorum.

cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetmemize mi, yoksa chp oyları ile seçilip oyu yüzde 1 etmeyen partilere verilen 39 vekile mi yanayım...

ömrümüzü yemişsin haberimiz yokmuş baykemalll.
CHP'li Tanju Özcan'dan 'Makosenlerimi giyerim' diyen Kılıçdaroğlu'na yanıt: Bence sen evine git, ev terliklerini ve hırkanı giy, otur oturduğun yerde..
Geldiği her seçimi kaybetmiş.

Kendi gidince parti ilk seçimden 1. Çıkmış.

insan olan azıcık utanır.
Eserlerinden biri.

https://www.instagram.com.../?igsh=MWtpOGE3b2kxNjk4ZA==
Ben olmadığına eminim ama, birazcık şerefi, haysiyeti, namusu varsa ülkemizden s* Gider.

Yanına en büyük yandaşlarından, Kaftancioglu, sarigul de alsın.
öncelikle partiyi militarist, statükocu takımından temizleyip adına yaraşır bir şekilde halkın partisi yapmıştır.

- atatürkçülüğü gardırop atatürkçülerinden alıp halk tabanına yaymıştır. bugün atatürk, iç anadolu, doğu anadolu ve güneydoğu anadolu'nun en ücra kesimlerinde bile sevilmektedir. 12-13 yıl önce böyle değildi.

- %19 oy alan chp'yi merkeze çekip kitle partisi haline getirmiştir. bugün chp oyları %40'lara dayandıysa bunu kılıçdaroğlu'na borçluyuz.

- chp teşkilatlarını hantallıktan kurtarıp sokağa indirmiştir. baykal döneminde 1 mayıslarda sokaklarda chp flaması göremezdiniz.

- partiyi kürtçüye de türkçüye de muhafazakâra da açmıştır. "herkes için chp" anlayışını getirmiştir.

- yıllarca kürt'e ve kürtçeye mesafeli, dine uzak bir chp imajı vardı. kılıçdaroğlu bu imajı tamamen silmiş, kürtler ve muhafazakârlar tarafından ön yargıyla bakılan chp'yi, sempatiyle bakılan chp haline getirmiştir.

- yıllar sonra siyasal islamcıların elinden istanbul ve ankara büyükşehir belediyelerini almıştır ( istanbul'u alan türkiye'yi alır).

size soruyorum, deniz baykal zihniyeti bu devrimlerin yüzde kaçını gerçekleştirebilirdi?
Reyiz ne yapıp eder izmiri kaybederdi. Çok büyük dehaydı.
bu ülkenin ömrünü yedin. hakkımı helal etmiyorum .
güncel Önemli Başlıklar