bugün

kemal kılıçdaroğlu'nun yumuşak karnıdır. ssk'ya kattığı akraba sayısı bir aşireti oluşturur. başarısızlık için bahane çoktur. örnek verelim, rte ilk belediye başkanı olduğu zaman belediyenin borcu sınırları aşmış, aynı kılıçdaroğlu'nun olduğu gibi hükümette yanlış işler yapıyordu. fakat tayyip, kemal k gibi batırdı mı belediyeyi, tabii ki hayır. yeni kaynaklar yeni projeler oluşturarak başbakanlık yolunu aştı. memur kemal amcamız ne yaptı, tabii geldiği gibi batırdı. sonra da hükümete suç attı. tipik bir chpli gibi.
ilişki ve soygun gayet açıktır. kendisi suçu başkalarına atmaktadır.

http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=175412

1991 128.000 kar ziya yalçin sayin

1992 2.556.000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1993 8.084.000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1994 19.399.000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1995 81.335.000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1996 144.383.000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1997 336.000.000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1998 447.000. 000 zarar kemal kiliçdaroğlu

1999 1.111.000.000 zarar kemal kiliçdaroğl
görsel
rakip partinin bakanı da yalan söylemektedir. her şeyi en iyi bilen kamillere yalan söyleyen bakanı kınıyoruz.*
[null http://www.hurriyet.com.t...ndem/16932459.asp?gid=373]
bu konuda verdiği tek cevap yetmektedir kanımca : bana bu konuda 36 dava açıldı , 1 tanesini kaybettim oda imza ile ilgili bir durum . gidip bakabilirler

yeterince açıktır heralde , iktidar böyle bi açığı muhalefetin yanına kar koyarmı sizce ?
(bkz: kılıçdaroğlunun ssk ya akrabalarını doldurması/#11734578)
(bkz: kılıçdaroğlunun ssk ya akrabalarını doldurması/#11734560)
(bkz: kılıçdaroğlunun ssk ya akrabalarını doldurması/#11734542)

http://www.samanyoluhaber...glu-ayrilsin---video.html
8 sene boyunca bir kurumu zarar ettiren bir insanın neden 8 sene boyunca o görevde kaldığını anlayamadığım olay.

hayır kılıçdaroğlu'nun görev yaptığı 5 sene boyunca da sağ hükümetler vardı erbakan, çiller falan.

bir bok bilmeden konuşunca böyle oluyor malesef.
başarısız bir genel müdürü dahi savunan vardır bu ülkede helal olsun chpnin arslanlarına!
eski bir ikili. sık sık gündeme gelir. lakin bir genel müdür'ün tüm kurum politikalarına karar verirmiş gibi yetkisi olduğu sanrısı yaratılmaya çalışılır. o dönem sülü, tansu ve ardından gelen hükümetlerin yaptıkları ortadadır. kılıçdaroğlu açın meclis arşivlerini itirazlarımı görün diyor. burada tek eleştirilebilecek olan istifa etmemesi.
ateş ve barut.
ssk kadrolarına yakın çevresini yerleştirmesiyle bilinir.
Savaş ay ın programında canlı yayında rezil olmuş müdür dür. Hatırlıyorum ozamlar ssk yı çiş götürüyordu. Devlet memurları çalışmıyordu. Ssk nın malları dışarda kaçak olarak satılıyordu.

Şimdi bu adamı getirip chp ye genel başkan yaptılar. Tüm solcularda peşinde, devletin başına getirmek istiyorlar.

Ey bağnazlar! 10 kg ağırlığı kaldıramayan 100 kg yi nasıl kaldırsın? Buna koyunlar bile gülmez mi? Cevap yazacaklar savaş ayın programını izlemeden yazmasın. Bakanla konuşmasını da.
o dönem yaşanan ssk'daki sıkıntı tamamen dönemin sağ iktidarlarından kaynaklanmaktadır. kemal kılıçdaroğlu adamlığına yakışır bir şekilde ssk genel müdürlüğü yapmıştır.
Kemal beyi pek sevmesemde bu yapilan ssk goygoyuyla alakasi yok bu adamin.

Programi hükümet belirler .
kemal kılıçdaroğlu ve seks şeklinde okunup şahsımı kısa bir süreliğine selvi hanım ile kemal beyin mahrem yerlerine sürükleyen başlık, yaptığınız çok ayıp çocuklar.

tanım:kemal kılıçdaroğlu ve ssk ilişkisidir.mutualist bir ilişkidir.
akrabalarını ssk ya al diye hükümet demiş arkadaşlar dağılın.
Video da canlı canlı olan yolsuzluğu, basiretsizliği kabul etmeyenler, Tayyip Erdoğan adını bile ağzına almasınlar ozaman. Şunlara bak herkesin gördüğü, duyduğu şeyi inkâr ediyorlar. Kılıçdaroğlu niye demiyor bu konuda benim sorumluluğum yok. Hükümet suçludur diye. Odamı beyinsizliğinden kaynaklanıyor yoksa? Harbiden bu kadar beyinsiz, kendine oy bile vermeyi unutan adama ancak koyunlar oy verirler. Video yu izlemeyen dalmasın bence.
Ustteki yazar demis ya akrabalarini aldirmis diye.

Efendim hickimse için bol keseden sallamayiniz.

Hadi ispatlayiniz iddianizi.
Cahil yaa yahu sorumlulugu yok demedik. Sorumlu zaten. Ama politika hükümete ait onu uyguluyor.

Gidip ben asgari ucreti 1 500 yaparim diyemiyor dimi ssk. Olay hukumette.
Tayyip Erdoğan istanbul u nasıl sususzluktan, çöp dağlarından, alt yapısızlıktan, trafik ten kendine ait olmayan hükümet içinde kurtarmış sa kılıçdaroğlu da aynısını yapmalıydı. O video yu izlemeyen girmesin.
Sizdeyiz hadi. rabia olmak kolay degil ve digerim
Ahahahhaha bak ya saptirmalara baslandi.

Yahu ne alakasi var rte ssk Müdürlüğü mu yapti.

Ayrica bu yazdiklarinla ssk nin ne alakasi var.
Ne saptırması yavrucuk. Kapı gibi video orada. Ne konusuyorsunkı sen? Bunun sapacagımı kalmış. Gözünüze gözünüze sokmak dururken. Bu pisliği kimse temizleyemez.
Bak ya adam daha ne sordum soruu anlamamis gelmiş az daha sacmalamis videoo fln filan.

Başka kapiya troll başka kapiya .

Biraz kendini egitde gel. Tatava yapma.
Yukarda yazmışti rabia olmak kolay degil bekliyorum onu da. Iddasini ispatlayacak yok öyle yagma.