bugün

her söylediği söz her hareketi rol olan seyirciye oynayan masabaşı siyasetçisi kemal kılıçdaroğlu'nun kabak tadı vermesi sorunsalıdır.yeter artık halkı diline doladığın.aynı bokun laciverti değilmisin ? chp'nin başına getirilen kukla değil misin ? önder sav, gürsel tekin gibi adamları yanında tutarken hala nasıl halkçıyım diyebiliyorsun ? geçiniz bu işleri efendim.
sayın kılıçdaroğlu nun söylediği her sözün, her yaptığının ergen chp lilerce şişirilmesi. benim endişem bu kabağın elde patlaması sonucunda bu ergen arkadaşların depresyona girmesi.
-bu referandumun kayısıya , pekmeze , nohuta bir faydası olacak mı?
-hayırrrrr
-o zaman 12 eylül de ne diyoruz???
-hayır (!!!) *
kemal kılıçdaroğlu ile beraber bu referandum hedesi aracılığıyla bütün siyasilerin kabak tadı vermesidir.
(bkz: nun nin nın) *
tuncelili kamer genç gibi olmasındandır. ali boğazı mevkiinde nöbet tutturacaksın, başka işe yaramazdır.
(bkz: daha iyisi gelene kadar kılıçdaroğlu)
bu kabak tadını biz 8 senedir çekiyoruz.
özellikle "villaları takas edelim" cümlesiyle her mitinginde bıktırmıştır. fazla uzattı yahu. bir yandan rte hala boyun kaç boyun kaç diyor, diğer yandan kılıçdaroğlu villalarına bak sen diyor, referandumun agzına sıçtılar afedersiniz.
bu ülkede 8 yıl başbakanlık yapan bütün tv ve gazeteleri eline geçiren recep bey bıktırmadı 2 aydır chp genel başkanlık yapan kılıçdaroğlu bıktırdı he. hadi ordan tahammülsüzler.
reklamın iyisi kötüsü olmaz devam edin şakirtler bizde gülelim biraz.