bugün

Kafaları kurcalayan sorunsaldır. Birçok cumhuriyet halk partili vatandaşında merak ettiği sorunsaldır.

Amacı insanları sokağa davet etmek mi yoksa ikinci bir gezi vakası ortaya çıkarmak mı?
amacı kaos ortamı hazırlayarak vatandaşı sokağa dökmek. akp li vatandaş ile chp li vatandaşı birbirine kırdırıp, bu oligarşiye emniyet guclerinin de yetersiz kalması neticesinde ordunun yönetime el koyması. nihai hedef bu.

yoksa degil 452 km, dünyanın etrafında 50 tur bile atsa o vatan haini vekil serbest kalmayacak.

kendisi de bunu hepimizden iyi biliyor.
(bkz: adalet)
Darbede böyle yürüselerdi şimdi bu kadar tatava edilmeyecekti. Sadece otelden izlemekle yetindi ama...
ak-çomarlar için pek de zor olmasa gerektir

zira 15 temmuz gecesi halkı sokağa çağıran recep

kendilerine hiç de garip gelmemişti.

ayrıca akabe hırsızdır çalar.
iş olsun, aksiyon olsun, gündem olsun diye yapılan saçma saçma işler.
olduğunu düşünmüyorum ama varsada ulaşamayacağı amaçtır.
chp fetö tarafından ele geçirilmiş bir parti olarak, fetönün amacına hizmet etmektedir. bunu ben söylemiyorum chp nin millet vekilleri söylüyor. chp seçmeni ise düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek yada mezhepsel duygularla hareket ediyor.
fetö nün amacı chp yi bitirerek kendi amaçları doğrultusunda kullanmak ve şu an bunu başarıyorlar. chp nin şimdiki genel başkanı koltuktan inip chp içinde bulunan ulusalcılardan biri başa gelmedikçede bu durum devam edecek. ilerleyen günlerde göreceksiniz ulusalcı kitle parti içinde yapılan yanlışlara ses çıkardıkça bazı bahanelerle yavaş yavaş tasfiye edilecek.
fetönün ikinci hedefi ise atatürk tür. fetullah gülen doğum gününü, atatürk ün ölüm günü yani 1938 olarak açıklamıştır. bunun sebebi kendisini mehdi atatürk ü de deccal kabul etmesidir. şimdi anlayabiliyormusunuz chpden birinin atatatürk posterini çöpe atıp myk ya alınmasının nedenini.
chp seçmeni ideolojik ve mezhepsel düşüncelerle hareket ettikçe partisini kaybedecek.
parti içindeki yürüyüşe katılmayan bazı vekiller bu yürüyüşe karşı ancak seslerini çıkaracak durumda olduklarını düşünmüyorum.

chp nin tek kurtuluş yolu parti içindeki fetö mensuplarının temizlenmesidir. Onlar için yürüyüş yapmak değil.
adalet arayışında olması güzeldir fakat o yol bitipte istanbul' a ulaşınca ülkede ne değişecek?
Seccadeye bastığı 2 tane fotosu yayınlanıyor herif evet seccadeye bastım yea özr dlrm .s.s şeklinde açıklama yapıyor dalga mı geçiyon lan seccade değil foto çekilecek yer falan desen bile mal muhalif kitle savunur seni ama sen seccade diyon. Herif kesinlikle birilerine mesaj vermek için yapmış bunu. Kimlere kaldık tayyip yüzünden.
kemal Kılıçdaroğlu az olsun benim olsun kafasında bir politikacıdır. iktidara gelmek gibi bir niyeti falan da yoktur. neden dertsiz başına dert alsın ki? ayrıca bu kadar gaf ve pot kırma olayını hiçbir insan istemeden yapmaz.
Bize birşey anlatmaya çalışıyor.
"anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az," demiş atalarımız.