bugün

efendim kemal kılıçdaroğlu en sonunda kendisini tekrar halk adamı görmemizi sağlayacak açıklamayı yapmıştır.

"Ayağını denk al diyecektim. işin özü bu."

http://www.milliyet.com.t....2011/1382610/default.htm

broker der ki:

yalancının..... *

edit: *
terbiyesinin gereğini yapması şeklinde algılanabilecek durumdur. zira terbiyesinin çapı hakkındaki ipuçlarını ananı.. diyerek göstermiştir. üstelik yalancıdır ''ana''ğını denk al diyecektim demiştir. siyaseten acziyetin zirve yapmış hali olarak kemal kılıçdaroğlu kesinlikle tez konusu olarak değerlendirilmeli. buna aklına paralize olması deniyor.
yan çizdi...

ayağını denk al diyecekmişmiş kendiler.
"ana" ile başlayan bir cümle nasıl "ayağını denk al" diye biter düşündürücü doğrusu. hadi bi halt ettin bari milleti saf yerine koyma.
bir acemice kıvırma ve bir çark daha.

yine kılıçdaroğlu, yine kılıçdaroğlu.

temennimiz 12 haziran dan sonra kılıçdaroğlu nun devamının gelmemesidir. türk siyasetinin kara lekesi.
aslında işin doğrusu,

ananıda yanına al bir yerlere tatile filan git çok yoruldun ,şeklindedir. ancak bizim malum medya bunu biraz abartmıştır.
son zamanlarda yaptığı büyük gaflardan bir tanesi , hatta askerliği ilk olarak 18 aya çıkaracağı daha sonra 9 aya indireceği gafındanda büyüktür,.
...benim adımı yolsuzlukla anarsan ayağını denk al olmuş oluyor. hahahah.
Yaptığı konuşmada "a..." ile değil "an..." ile cümlesine başladığı için geçersiz olan olay.

Allah aşkına bu adama güvenen arkadaşlar bu kıvırmaları sayıyorlar mı ? böyle tutarsız ve yol yordam bilmez bir adamı gerçekten ülkenizde başbakan olarak görmek istiyor musunuz ?
beceriksiz bir politik manevradır lakin ampul gibi parlayan surat ifadesinden neyi kastetmek istediğini tüm türkiye ve hedef adam rte anlamıştır.