bugün

an itibariyle içinde bulunduğumuz durum. oyunu da kullanamamış, bir şey olmasa bari adama..
kendisinden halen bir haber alınamadı. nerede olduğu merak konusu. kendini intihar etmese bari..
ssk dan kaldırdığı mülkle beraber yurt dışına kaçmıştır.

ben demedim melih gökçek dedi.
baykaldan korkmasındandir.
manavdadır lan o kayısının şeftalinin haline ağlıyordur.
haberler hep tayyip`ten geldiği içindir. hangi kanalı açsam başbakan konuşuyor. kanald ve star hariç.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu nun kaçırılmış olması)
gazeteye ılan verılmesını tavsıye edıyorum.
(bkz: kemal kılıcdaroğlu aranıyor)
(bkz: kılıçdaroğlu arazi)
geyiği de yapamıyorsunuz ki amına koyim.
siz sanıyorsunuz ki adam çıkan bu sonuca şaşırdı. önceden böle bir şey çıkacağından haberdar değildi yani.
adamın anketörleri yok yani abura koyim.

bolu tünelinde kaldığından olabilir, o da sanmıyorum kemal kılıçdaroğlu fenerbahçeli değil.
hala acıklama yapmamıs olması cok manıdar.
(bkz: hani benim kemalim)
bir süre daha almasak da olur dediğim; kendini düşürdüğü durum nedeni ile kızgınlığımın bir türlü geçmediği kişi.
otursun düşünsün adam gibi bir eylem planı ile gelsin önümüze.
niçin saklandığını anlayamadığım parti lideri. utanacak ne var anlamadım. hala memlekette %42 lik mal bir taraftar kitlesi var. bakın taraftar diyorum, seçmen demiyorum. kılıçtaroğluuuu oleyyyy....
sandığa gömülmüş olabilir kendisi kolay değil o kadar oyun altından çıkmak.
kendisi oy kullanamamasına mantıklı bir yalan aramaktadır. tayyip erdoğan'ın, akpnin oyunu neticesi oy atamadım deme selaklığı gösterecek mi bilinmez. daha kendi oyuna sahip çıkamayan chp'nin koyunlarına nasıl sahip çıkacak?
büyük bir ihtimalle belgelerle geri dönecektir.
aldık efendim.kara yoluyla ankara ya doğru seyir halindedir.chp genel merkezin de kendisi tarafından basın açıklaması yapılacaktır.