bugün

kemal kılıçdaroğlu arkadaşımızın önce dosya tertip ve talim bakanlığı görevinden sonra eğer seçilip başbakan olursa olabilecekler.

bence a4 fiyatları artar, fotokopi sanayii gelişir. (bkz: gülücük burdaydı)
türkiye de çok şey değişir. ama kılıçdaroğlu geldiği için değil tayyip erdoğan gittiği için. yeğen, mesele kılıçdaroğlu değil... mesele, tayyip erdoğan.
kendisi kürt ve alevi olduğu için açılımlara gark olması muhtemel bir liberal sosyal demokrattır. daha evvel dersim tartışmalarında ve genel af beyanatında iç yüzünü dünyaya deklare etmiş politikacıdır. akp ile oldukça "büyük" işlere imza atabilecek bir potansiyele sahiptir.
uyanıp yüzünü yıkar.
memleketin her tarafı u dönüşü ve kavşak dolar.
(bkz: anladın siz)
-oğlumm kalk hadi.
+az daha uyuyum.
-kalk hadi, ne gülüyorsun hem.
+hiç kılıçdaroğlu başbakan olmuştu falan.

ilkokul sınıf başkanları bile, gerekli dosyaları tertip edip kanıtları dosyaladıktan sonra konuşanları öğretmene şikayet ederdi.
(bkz:Mehmet xxxxx
Merve xxx )
Memleketi şu an ki berbat halinden daha berbat yapamayacağına inandığım dürüst insan.

not: chpli değilim.
mavi dosyalar altın tarihi yaşar.

not: kırtasiyeci değilim.
hiçbir zaman olamayacağı için düşünemiyorum bile.

not: hayalperest değilim.
habervaktim'cilerle kanka olur, metacafe'ye erişim açılır.

not: şakacı değilim.
makaranın fitilini ateşledik bi kere durdur durdurabiliyosan.

not:Çevik kuvvet değilim.
insanlık adına hiçbir halt değişmez. bir tek sübyancı ahlaklı istiklal mahkemesi artıkları böğürlerinden akan lağımları, eskiden olduğu gibi sessizce yaşarlar.

bot: materyalistspor taraftarıyım.
chp kitlesine lider karizması olmayan birinin arkasından gittiği için 3 kat fazla gülerim. hadi baykal'ı da sevmezdim ama adam hakaten chp için liderdi. böyle bir jübile ile bitirmesi de utanç verici. ben bile üzüldüm lan. chp'li gruba sesleniorum "karizmatik lider çok önemli. o karizma kılıçdaroğlunda yok. başka birini bulun"

(bkz: yalansa yalan de)
ssk vakasının farklı bir versiyonu olur muhtemel.bakanların çoğunu akrabaları veya kendi memleketinin insanları oluşturur.
Afganistan, Bangladeş seviyesinde bir ülke haline döneriz.
kahvehane muhabbetlerine konu olan kukla muhabbetinin gerçeğe dönüşmesi kaçınılmazdır.
yolsuzluk azalır, adalet yerini bulur, laiklik elden gitmez, ekonomik refaha ulaşılır.

(bkz: gandhi kemal)
70 cente muhtaç oluruz.
reno clio 21.yüzyılın en çok satan arabası olabilir.
fener türkiye kupasını alır. ikisi de aynı derece mümkündür.
(bkz: yolsuzluktan sorumlu devlet bakanlığı)
Olmaması gereken hadisedir,zira sonuçları çok kötü olabilir.
''ulan iktidar ikitidar olacağız diye tutturdunuz,alın mına koyim şimdi ne bok yiyeceğiz'' diye yakınlarına fısıldayacağını düşünüyorum.
sgk ya olan borcunu yavaştan ödemeye başlar heralde.
güncel Önemli Başlıklar