bugün

şimdi beyler öncelikle ben bir chp li olduğumu belirtmek isterim. kemal kılıçdaroğlu yüzde 26 alamazsa bırakacağını söylemişti ve şuan açılan sandık yüzde 98. chp nin oy u ise yüzde 25,23. ayrıca durum öyle gösteriyor ki akp ve chp koalisyonu kurulacak çünkü akp 276 milletvekili çıkaramıyor. şimdi bu adam chp yi iktidara taşıyıp bırakacak mı genel başkanlığı. adam bugda kaldı beyler. üzülüyorum açıkçası adamın durumuna şuan. ama gitmesini istemem yani. muharrem ince gelecekse olabilir. diğer türlü istemem yani. sen partiyi başa getirmek için çalış çabala, tam getirdiğin dönem ayrılmak zorunda kal. zor durum yani.
vakti gelendir. yani destekledik oy verdik ama olmuyor kemal başgan. yerine daha sağlam bir isim lazım.
olmamasını istediğimdir fakat yakın zamanda olacakmış gibi görünüyor.

chp'nin yaklaşık %3 - 4 oranındaki oyu emanet olarak hdp'ye geçti. yani akp'yi 276'nın altına düşürme stratejisi olmasyadı %28 - 29 oranında bir oy alacaktı.

efendilikle, beyfendilikle bu görevi başarı ile yerine getirdiğini düşünüyorum. her şey için teşekkürler genel başkanım.
muharrem ince yi bende isterdim. ama kemal kılıçdaroğlu chp nin o halka dinsiz, camileri ahır yapacak, din elden gider bunlara vermeyin falan gibi görüşlerini unutturmuştu. bilmiyorum yani ama bende muharrem inceyi isterim o koltukta görmek.
Yapmayin..Mazallah diyorum. Başbakan Kemal olarak gormek istiyoruz.
yerine muharrem ince gelecekse hiç ama hiç istifa etmemesi gereken kişidir.

chp'nin yeniden ulusalcı tayfaya mahkum edilmesini istemiyorsunuz değil mi? tarhanlar, perimçekçiler, süheyl batumlar. kabus gibi amk.
bazı haber sitelerinde konu bile olmuş bu yazdığım şey. ama yani bende seviyorum kemal kılıçdaoğlu'nu ne biliyim abi o kadar çalış çabala başa gelince bırakmak zorunda kal. olmadı yani.
güncel Önemli Başlıklar