1. 1.
  2010 dan ve bilhassa 2014 cumhurbaşkanlığı seçiminden ülkeyi nasıl akp ve liderine teslim ettikleri insanları nasıl yeise gark ettikleri teslimiyetçi ve patronlara hizmet politikası izledikleri şu son 4 gündür evet 4 mayıstan bu güne 4 günlük kısa bir zamanda meydana çıkan ikili.

  maalesef olayın rte ve akp olmadığı bu iki aymaz politikacının rezil politikaları sayesinde olduğu meydana çıktı.
  hatta adalet yürüyüşünün bile (zaten yazdık) pasifizm ve gaz alma olayı oluğunu görmüş olduk.

  bilhassa muharrem ince ve meral akşener'in çıkışları ve söylemleri son dört gündür liderleri ve akp yöneticilerinin kimyasını acayip bozmuş halde palamarını koparmış tekne misali oraya buraya sürüklemnmeye ve saçmalamaya başladılar.

  türkiye bu iki aymaz sayesinde tam sekiz yıldır akp'ye teslim olmuş ve bu ikili sayesinde korku imparatorluğudenilen aslında olmayan bir hurafeye kapılmış.

  4-5-6-7 /mayıs günleri . 4 günde muharrem ince ve meral akşenir'in çıkışları akp'nin 16 yıllık iktidarını çatırdatmaya yetti de arttı.

  bilhassa dün iyi partinin bağcılar çalışmasına yapılan kanlı saldırı ve meral akşener'in anında bölgeye gitmesi ve korkmuyoruz mesajı ile mhp'!nin çaresizce akp'nin ise susarak olayı kabullenmesi ile korku yıkıldı . 4 günde.

  tabi bu 4 gün yetmeyecek çünkü bu kılıçdaroğlu-baykal ikilisinin 8 yıldır yılgınlık politikasını aşmak zor olacak ama aşılacak.

  inşallah utanır ve siyaset arenasından yuhalanmadan çeker giderler.

  not; 8 yıl akp'nin köktendinci-faşist yüzünün tam olarak çıktığı yıllardır.
  1 ... baris hemen simdi