bugün
(bkz: gandhi kemal)
istanbul'a fazla olan bir adaydır.
eğer chp, yolsuzluktan dosyaları kabarık, pişkin, suratından üç kağıtçılık akan, 3 defa seçilmiş, çocuklarını ihya etmiş, çevresini ve yakınlarını paraya boğmuş bir aday çıkarsaydı bu kişi hakkında neler söylenirdi merak ediyorum. yani bok atacak birşey olmadığında dürüstlük, yolsuzlukların üzerine hiç te boş çıkmayan sonuçlarla çabalarla gidiyor ve bunda başarılı da oluyorsa, o zaman sırf eleştirmek için eleştirmeyelim, yormayalım o parmaklarımızı efenim.

kılıçdaroğlunun dürüstlüğü, basitliği, aslında abartılı bir tarafının olmaması, karizmadan yoksun olması, fakat evet ben halkın içindenim diye bir imaj takınması gerçekten sizi neden bu kadar sinirlendiriyor anlamış değilim.

edit:
allah allah ne eksi yedim beeeh!. elleriniz dert görmesin.
mevcut hiçbir siyasi partinin oyumu haketmediğini düşünen bir insan olarak;
kemal kılıçdaroğlu nun bir lider vasfında olmadığını düşünüyorum. nötr kafada bir insanda bıraktığı izlenim malesef kendine olan güvensizliği.
"kapıcı kılıklı" diyerek eleştirilmiş insandır! benim burada takıldığım kapıcılığın dolaylı olarak küçümsenmesidir.
1- kapıcı kılıklı olmanın nesi kötüdür?
2- kapıcılarla alınıp verilemeyen nedir? sen nasıl bir götsün ki sen ben gibi birisini sırf mesleğinden dolayı küçümsüyorsun?
3- senin ben aq ım ki böylesi gerizekalı bir kafatasçılığa sahipsin.
ve son olarak; kapıcı sen değilsin benim, kapı da sana girsin.
lüzumsuz adam.
her akşam ana haber bülteninde uğur dündar tarafından gazlanan, fakir ve içinizden biriyim geyiklerini slogan yapmış chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı.
tebrik edilecek kişidir. dinozor partisinde en azından 'laiklik elden gidiyor', 'ordu göreve' gibi anti-demokratik, gelişmemiş bir kafaya sahip olmadan muhalefet edebilen kişidir. ancak %15-20 alacaktır. ne kendi dürüstlüğü ne de partisi daha fazlasını haketmemektedir.

kendisinin yeni versiyonları ülke demokrasisi için gereklidir. çünkü adam tek başına pek çok partinin toplamından daha iyi muhalefet yapmaktadır. muhalefet olmazsa kokuşmuşluk başlar. bravo.
ortaya çıkardığı yolsuzluk dosyalarıyla akp'nin başını ağrıtan istanbul milletvekili ve istanbul b.b. başkan adayıdır.
fakirdir. belediye baskanı olmasında sakınca yoktur.
türkiye nin robin hood u olarak adlandırılabilecek kişi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.