bugün
atatürk gelse bile oy vermeyecek olan doku düşünce uyuşmazlığı olanların parti içindeki güzel yeniliklere bile bok attığı adamdır.
kasmaya gerek yok kemalciim , iş bankası ve atatürk orman çiftliği gelirlerini partiden al bir kuruma bağışla, ne baykal kalır ne sav kalır oralarda.
partiyi sol cizgiye cekmesi beklenirken türban açıklamaları, bürüksel düşkünlüğü ile liberal çizgiye cekmeye calışan "yeni" cumhuriyet halk partisinin genel başkanı.
parti sol olmaktan çıkarmaya yemin etmiş zihniyet sakatı. 3. bir alternatif olmalı.
sevdalıları ciddi anlamda kutsamışlardır kendisini.
salih memecan ın kendisi için çizdiği son derece basit karikatür için "büyük terbiyesizlik" imalarında bulunan , oktay ekşi ile denk tutmaya çalışan zavallı fanboylara sahiptir.

kk ya dansöz kıyafeti giydirmek = "büyük terbiyesizlik , en aşşağılık küfür bik bik" çünkü kk kutsaldır , chp lidir. höyt!

recep tayyip erdoğan ı her türlü hayvanın şekline sokmak , aptal imalarında bulunmak , eşine playboy kulağı eklemek , küfür etmek = "ahh ne güzel demokrasi , çok sağlam ayar vermek , lafı koymak"

işte bir postalseverin adalet anlayışı...
bu yüzden chp nin bir tugay mizahçısı 1 kişiye yenilir.
bu yüzden chp hiçbir zaman halk tarafından başa getirilmez.
bu yüzden chp nin kendini üstün sanan 3-5 savcı dan , dernekten , ordu içindeki hainler den başka dostu yoktur.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
''Eğer bugün ülkemizin ekonomisi uluslararası krizlerden çok fazla etkilenmiyorsa onun altındaki imza Bülent Ecevit'e aittir'' diyerek hepmizi gülme krizlerine sokmuştur.

bülent ecevit türkiye de tarımı bitiren , ekonomiyi orta çağ dönemine gönderen yegane kişidir.

kaldı ki kk , ekonominin kötü oluşundan bahsediyordu daha geçen ay. noldu? yine geri vites mi yaptık?

gördüğümüz gibi sorun önder sav da yada deniz baykal da değildir. ahanda 2 side gitti ve ahanda gene 1950 model açıklamalar.
ne hoş...
'akp eziyetleri' sergisini büyük bir heyecanla ve neşe içinde gezdikten sonra ahlaktan bahseden siyasetçi. salih memecan'a da kızmaktadır kendisi.

önder sav, deniz baykal, kemal kılıçdaroğlu. aralarında zihniyet anlamında hiç fark yok.

ne demişler? katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker.
Bugüne Kadar Kötülediği Ekonomiyi "Güçlü Ekonomimizi Bülent Ecevite Borçluyuz" Diyerek Ekonomidende Anlamadığını Deklare etmiştir.
(bkz: kılıçdaroğlu nun türkçe yi katletmesi)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.