bugün
halkı insan yerine koydukça, daha çok saldırıya uğrayacak insan. adam ankaralıların nasıl kazık yediğini -hem de sadece doğalgaz konusunda- anlatıyor, bizim güzide ankarlılarımız da ''yok konu dışına çıktı, bak nazlı ılıcak neler diyor, melih baba döşedi buna, edi büdü heele hübülü'' diye hala adamı inkar ediyor.
makarna-kömür yardımıyla yaşayanlarla sesleniyorum *. hala gökçek'i savunuyorsanız gidin makarnanızı, kömürünüzü alın. ama o makarnayı yerken de aklınıza gelsin ne hale düştüğünüz. etiyopya'Da, somali'de, çad'da açlıktan ölmek üzere olan zenciler gibi yardım alıyorsunuz, hem de başkent'te. sonra da biz medeniyetten bahsedeceğiz bu ülkede. azıcık gururlu olun gururlu...

not: eğer hala birisi gelir de ''sizin gibi düşünenler yüzünden biz eziliyoruz vıdı vıdı'' diye i.melih'i savunacak olursa, onun ağzına yüzüne gözüne sı-ça-rım. valahi yaparım...
(bkz: chp yolsuzluk dosyaları)
dün geceki performansından dolayı yapılması gereken doping testinde sakinleştirici çıkması muhtemel olan zattır. öyle sabır kimsede görülmemiştir.
ya$inin 70 oldugu her halinden belli olan politikaci.
melih gokcek : ben bunlari 168$ a satin aldim.
k. k. : o zaman siz yalan söylüyorsunuz, halki kandiriyorsunuz az önce 168 Euro 'ya aldim demistiniz.
hocam anladik mualifsinde adamin dili sursmus bunlardan medet umacagina git adamin yolsuzlugu varmi onlari arastir ya.
kanıtsız çıkmam abi deyip çıktığı adamı mat eden tek başına bir muhalefet olan vatandaş. eminimki bir parti kursa chp den çok oy alır.
şimdiye kadar 2 frag yapmış milletvekili**. melih gökçek ile birlikte 3 olacak belki de.
kendini kanıtlamaya çalışan entrasan bi siyasetçi.
ortaya hep 'bakın millet şu adam şöyle şeyler yaptı, millete hesabını versin' diye atılan, sonra hakkında iddiada bulunduğu kişilerle karşı karşıya geldikten sonra, iddialarına cevap veren kişilere sadece güzel/konuşuruz/evet gibi cevaplar verebilen chp milletvekili.

hayır madem ispatlayamayacaksın neden ortalığa çıkıyorsun. Tamam hadi gaza geldin iddiada bulundun cevap alınca neden 'tamam bu konuda haklısınız' demiyorsun? Ama sen de haklısın parti politikası*na aykırı davranmış olursun o zaman.
beyefendi bir kişilik olduğu 100 km den belli olan biri. o yönüyle takdir edilesi. yahut ben bu yaptığı death match'leri artık huy edindiğini düşünüyorum yavaş yavaş. bu medyanın istediği bir şey zaten. bol malzeme çıkıyor. lakin çok fazla onların gazına geliyor gibi geldi bana.
kanaatimce chp ye yakışmayacak kadar dürüst ve beyfendi bir kişilik.
(bkz: ailecek seviyoruz)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.