1. 1.
  bugün saat 18.00'de habertürk ekranlarında balçiçek pamir'in programında cerayan edecek büyük düello. şaban dişli ve deniz feneri derneği yolsuzluklarıyla akp'nin korkulu rüyası olan kılıçdaroğlu ile sırf üslup ve konuşmasıyla bile partisini sonuna kadar kollayabilen dengir fırat. işi gücü ayarlayıp izlenecek büyük düello.

  http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2008/09/22
  2 ... kizkaciran damat
 2. 2.
  (bkz: alien vs predator)
  9 ... williamhowardtaft
 3. 3.
  (bkz: spartalılar vs persler)
  1 -2 ... darkranger
 4. 4.
  kemal kılıcdaroğlunun katılmaktan vazgectigi kapısma.
  -2 ... williamhowardtaft
 5. 5.
  kemal kılıçdaroğlu'nun bazı belgeleri doğrulatmak amacıyla bir süreliğine ertelediği düello. doğrulanmamış belgeyle canlı yayına katılmak doğru olmazdı elbet. bu kaçtığı anlamına gelmez. elinde belge olmayan insan, tayyip erdoğan'ın sağ kolu dengir mir mehmet fırat hakkında hayali ihracat ve uyuşturucu gibi ciddi suçlamalarda bulunmaz.
  3 -3 ... kizkaciran damat
 6. 6.
  daha kapışma başlamadan dengir mir mehmet fırat gibi nerden tutsan elinde kalacak abd ci + kürtçü + din bezirganı + kaçakçı bir bünyeyi savunan saftirikleri bir bir ortaya sermesi açısından yararlı bir program olmuştur. yakında domalın dese domalacaklar valla. hakikaten de din milletin afyonuymuş be kardeşim. size deniz feneri falan az götünüzden donunuzu alsalar, elektiriğe %51 değil %151 zam da yapsalar ekmeği 10 lira yapsalar helal olsun adamlara sizin gibiler hakediyor tayyibi de dengiri de.
  4 -4 ... delice
 7. 7.
  an itirbariyle mir dengir mehmet firat kendisine karsi vurucu darbeleriyle basin aciklamasi yapmaktadir.
  1 -1 ... nanocu
 8. 8.
  25 ekimde, uğur dündar'ın yönetiminde, mecliste, basın önünde yaşanacak tartışma. bu akşam taraflar star ana haberde katılacaklarını teyit edecekler.

  dengir hangi akla hizmet kemal'in karşısına çıkıyor anlayamadım. costu sanırım bi an için...pişmandır şimdi ama iş işten geçti.
  5 -3 ... surahi bey
 9. 9.
  ilkine kılıcdaroglu'nun katılmadığı, ikincisinin perşembe günü 14:30'da gerçekleşeceğini umduğumuz tartışma.
  1 -2 ... enemyof
 10. 10.
  bildiğim kadarıyla bu tip tartışmalar amerika'da da yapılıyor. ki oy oranlarını büyük oranda etkileyen tartışmalardır bunlar. bir ara özal zamanında da küçük amerika olma rüyası ile uygulanmaya kalkılmış ancak koca koca milletvekilleri, başbakanlar soluğu karakolda alacaklarını anlayınca devamı gelmemişti. bakalım, ak koyun kara koyun çıksın ortaya, iyi olan kazansın.
  2 ... zedx