1. ?.
  kemal kılıçdaroğlu, deniz baykal üzerinden yapılan harika bir hamleyle chp'nin başına getirildi. peki bunun sonuçları neler olacak ? bunun açıklaması gayet basit.bu deniz baykal'ı kullananların artık ondan verim alamaması ve deniz baykal'ın konuşmaktan başka bir iş yapmaması bunu sonuç doğurdu, kasetler, videolar ve istifalar hepsi bu chp içi ergenekon hesaplaşması olarak kendini gösteriyor.

  aslına bakarsanız, kemal kılıçdaroğlu ile deniz baykal açısından pratik olarak pek bir fark yok. hatta baykal daha iyi bir siyasetçiydi diyebiliriz.

  daha derin bir analiz için;

  (bkz: deniz baykal ın istifası ve sonuçları/#8032802)
  9 -10 ... en zayif halka
 2. ?.
  ergenekon un sevinç çığlkları bir kere daha duyulmaktadır.
  lakin kendilerine buradan sesleniyorum. kılıçdaroğlu değil yeryüzünün en deha siyasi beşeri aktörü gelse demokrasi ve hukukun elinden sizi kurtaramayacak.
  yol bitti.
  3 -6 ... tossun pasa
 3. ?.
  (bkz: akepeli ağıtları)
  3 -2 ... manuel calavera
 4. ?.
  (bkz: kafayı ergenekonla bozan akpli)
  2 ... delgado
 5. ?.
  karanlık dehlizlerin bazı şeylerden sıkıldığının en büyük emaresidir kemal kılıçdaroğlu. lakin kendisinin bu tarz bir yapının içinde olduğundan bile haberi olmayacak kadar saf bir insan olduğunu düşünüyorum.

  (bkz: saf)
  gölgelerin üstümüze geldiği en zor zamanlarda güneşin doğuşuna binlerce kez şahit olduk!
  3 ... abdulhamit ll
 6. ?.
  (bkz: bir umut kırıntısı) besleyenlerin beklentisidir.
  halkın elinden kurtulamayacaksınız.
  1 -2 ... ascended
 7. ?.
  taraf gazetesi tarafından yarın atılması muhtemel başlık. *
  1 ... karmatu
 8. ?.
  tavsiyemiz kendisine çok karışmamasıdır. malum adamlar darbe yapmaya çalışıyor, darbe ilk kendi çocuklarını götürür sonra son pişmanlık fayda vermez.
  1 ... darkranger
 9. ?.
  ortada henüz böyle bir örgütün varlığı yoktur. içerideki insanlar yargılanmamış ve suçları kesinleşmemiştir. bundan dolayı ergenekon hakkında konuşmak bilgisizlik ve kıçından örgüt uydurmaktır. ha şimdi diyeceksiniz peki hükümet uydurmuyor mu? cevabı sanırım tahmin edebilirsiniz.
  -1 ... berdussair
 10. ?.
  chp'lilerin düşünme yetisini elden alana olay.

  şimdi diyorsunuz ki baykal'ın kaset olayı montaj, gerçek değil. diyelim ki öyle! bu kadar kısa sürede kılıçdaroğlu'nun yükselip chp genel başkanı olmasını kim, nasıl açıklayacak bana?

  chp içinde çok güzel bir oyun oynandı fakat kusura bakmayın halk yemeyecek bu oyunları. size iktidar gene hayal gene hayal.
  3 ... birader sen kamil misin