1. 1.
  kemal k'nın ünlü sakız karakteri tiptiple olan, insanı sandalyeden düşüren benzerlik. bir de nutella yiyorsanız inanılmaz bi şey oluyor. (bkz: nutella yerken sandalyeden düşmek)

  kemal kılıçdaroğlu tipitip benzerliği
  kemal kılıçdaroğlu tipitip benzerliği

  ha unutmadan geliyor kılıçdaroğlı geliyorr !!11

  ek: işbu entryde tipitip karakteri dahil kimseyle dalga geçilmemiş olup, bir sempatiklikten bahsedilmiştir. bir kemal k'cı olarak bu sempatikliğin kullanılmasının oylara olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum. sonuçta ikisi de halktan, bizden birileri, içimizden, halkın çocuğu imajı, beybi feys. *

  editimla.
  10 -23 ... grb 050904
 2. 2.
  (bkz: çirkef mizah)
  2 -3 ... en zayif halka
 3. 3.
  dalga geçilecek bir yanı olsa, tamam benzet diyeceğim ama gayet eli yüzü düzgün bir insandır. 62 yaşında olmasına rağmen, hala da genç gözükmektedir. adamın ne etnik kökenini bıraktınız ne tipitipliğini,ne sünnetli olup olmadığını. kimse öğretmedi mi insanın içi önemlidir diye size. tayyip karizmatik de neyime yarıyor?
  5 -4 ... boniiibon
 4. 4.
  bu espirinin gotume benzerligi kadar yuksek olmayan benzerliktir... yahu siyasetle falan ilgilenmeyi sevmem ama simdi birisi kalkip rte' ye kafasi ampule benziyor dese hosunuza mi gidecek?.. bu ne rezil bir mizah ve siyasi tartisma anlayisidir.
  1 -2 ... oneydilan
 5. 5.
  (bkz: benzetme yapmak için benzetme yapmak)
  1 -1 ... i love cilek
 6. 6.
  eee, nolcakmış benzerliğidir...
  (bkz: gül gül öldük)
  3 ... avalon
 7. 7.
  bobiler.örg'den monte bekleten benzerliktir.
  1 ... vakanuvist
 8. 8.
  hiçbir yolsuzluğu bulunmayan bir kişiyi nasıl eleştireceğini/dalga geçeceğini bulamayan kişinin saçmalamasıdır.
  2 -7 ... dream of sand